Polar Loop 2 Crystal
Ekran Boyutu-
Batarya38 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Polar Loop 2 Crystal modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Polar Loop 2 Crystal Avantajları
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 2 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 38 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 4 MB depolama kapasitesi düşük olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
TASARIM
| Gövde Ağırlık | 38 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Kordon Rengi | Beyaz |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 2 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Ekransız Tasarım |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi |
DONANIM
| Dahili Depolama | 4 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 38 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 8 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 90 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Ürün Ailesi | Polar Loop |
| Seri | Loop 2 |