Reeder S2 Max
1.599 TL
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya220 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.599 TL |
Reeder S2 Max Satıcı Fiyatları
Reeder S2 Max Siyah Akıllı Saat
En Ucuz
Satıcı: BHR TEKNOLOJİ
1.599 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Reeder S2 Max Akıllı Saat (Reeder Türkiye Garantili)
En Ucuz
Satıcı: cepdestek7/24
1.599 TL
Ücretsiz Kargo
48 dk önce
Reeder S2 Max Siyah Akıllı Saat - Gümüş
Satıcı: MYROX TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ
1.999 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
1.599 TL
Güncel Fiyat
1.599 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
30/03/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Reeder S2 Max modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Reeder S2 Max Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 220 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Koşu
Tenis
Tırmanış
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 41.5 mm |
| Cihaz Eni | 35.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Ağırlık | 33 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Yoga, Tenis, Basketbol |
| Antrenman Sayısı | 12 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | RTK8762C |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 220 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |