Riversong Motive 9E
2.349 TL
Ekran Boyutu201.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 2.349 TL |
Riversong Motive 9E Satıcı Fiyatları
Riversong Motive 9e Amoled Ekran Akıllı Saat - Siyah - 35 - 48 mm - YOK
En Ucuz
Satıcı: YARENCELL
2.349 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Riversong Motive 9e Amoled Ekran Akıllı Saat - Siyah - 35 - 48 mm - YOK
Satıcı: OĞUZHAN HD İLETİŞİM
2.499 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
RİVERSONG Riversong Motive 9e Akıllı Saat Rose Gold
Satıcı: OĞUZHAN HD İLETİŞİM
2.499 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
RİVERSONG Riversong Motive 9e Amoled Ekran Akıllı Saat
Satıcı: OĞUZHAN HD İLETİŞİM
2.499 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Riversong Motive 9e Akıllı Saat Rose Gold
Satıcı: Teknolom
3.509 TL
Ücretsiz Kargo
16 dk önce
İlk Fiyat
2.349 TL
Güncel Fiyat
2.349 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
30/03/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Riversong Motive 9E modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Riversong Motive 9E Avantajları
- 201 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 2.01 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x296 piksel |
| Azami Parlaklık | 500 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Kavisli Ekran (2.5D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 38 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.4 mm |
| Gövde Ağırlık | 31 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Altın, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Gelen Aramaları Yönetme, Akıllı Sesli Asistan |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.1+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |