ScHitec Watch HK9 Pro Plus
Ekran Boyutu205.00 inç
Batarya420 mAh
Wi-FiYok
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
ScHitec Watch HK9 Pro Plus modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
ScHitec Watch HK9 Pro Plus Avantajları
- 205 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- 2 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
HarmonyOS
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 2.05 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 420x485 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 39.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Ağırlık | 50 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Örgü |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Kırmızı, Turuncu, Mor, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Akıllı Sesli Asistan, Mini Oyun, Ses Kaydı |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş |
| Antrenman Sayısı | 15 adet |
DONANIM
| Dahili Depolama | 2 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 420 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, HarmonyOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |