Sejuyen A1 2021
Ekran Boyutu154.00 inç
Batarya380 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Sejuyen A1 2021 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Sejuyen A1 2021 Avantajları
- 154 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.54 inç |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Gövde Ağırlık | 80 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Dahili Medya Oynatıcı, Müzik Depolama, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 3.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Var |
| İletişim Teknolojisi | 2G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Hazfıza Kartı Biçimi | MicroSD |
| Hafıza Kartı Maksimum | 16 GB |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 380 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 2 sa |
| Bekleme Süresi | 2 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |