Senbono S10 Pro
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya-
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Senbono S10 Pro modeli özellikle genel kullanım için akıllı saat arayanlar için uygundur.
Senbono S10 Pro Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Fitness
Koşu
Kürek Çekme
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45.7 mm |
| Cihaz Eni | 45.7 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.9 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Kahverengi |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Hatırlatıcılar, Gelen Aramaları Yönetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Hız Ölçer |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Fitness, Kürek Çekme |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |