Sentar V80-M3
Ekran Boyutu-
Batarya300 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Sentar V80-M3 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Sentar V80-M3 Avantajları
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
EKRAN
| Ekran Çözünürlüğü | 240x204 piksel |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 38.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.2 mm |
| Ağırlık | 63 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 1.3 MP |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Hesap Makinesi, Gelen Aramaları Yönetme |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 3.0 |
| SIM Desteği | Var |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 72 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Ürün Ailesi | Sentar V80 |
| Seri | V80-M3 |