Smartbell M-965
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya380 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Smartbell M-965 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Smartbell M-965 Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Gövde Ağırlık | 50 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden, Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hesap Makinesi, Müzik Depolama, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Kronometre |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Hazfıza Kartı Biçimi | MicroSD |
| Hafıza Kartı Maksimum | 16 GB |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 380 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |