Smartberry SB/Q19
Ekran Boyutu144.00 inç
Batarya420 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Smartberry SB/Q19 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Smartberry SB/Q19 Avantajları
- 144 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 0.03 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.44 inç |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 51.57 mm |
| Cihaz Eni | 39.05 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.25 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Kırmızı, Yeşil, Mor/Bordo |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 1.3 MP |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Aydınlatma (Flashlight), Mini Oyun, Sesli Mesaj |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Geriye Dönük Konum Takibi, Güvenli Bölge, Güvenli Rehber, Konum Bilgisi Paylaşma, Uzaktan İzleme |
DONANIM
| Dahili Depolama | 32 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Yok |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Var |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 420 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 14 sa |
| Bekleme Süresi | 2 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| Jiroskop | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |