Sobiwatch M11G
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya500 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Sobiwatch M11G modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Sobiwatch M11G Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 500 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Eni | 37 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Aydınlatma (Flashlight), Mini Oyun, Ödül Sistemi, Sesli Mesaj |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Geriye Dönük Konum Takibi, Güvenli Bölge, Güvenli Rehber, Konum Bilgisi Paylaşma, Uzaktan Dinleme, Uzaktan İzleme, Uzaktan Kapatma |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
BAĞLANTILAR
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G |
| 2G Özellikleri | GPRS |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 500 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |