Sword SW-Kids Pro
7.599 TL
Ekran Boyutu18.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 7.599 TL |
Sword SW-Kids Pro Satıcı Fiyatları
Sword 4G Akıllı Çocuk Saati, İnce Tasarım, Yapay Zeka, Amoled, Ip68, Görüntülü, Sesli, Konum, Pembe Sw-Kıds Pro
En Ucuz
Satıcı: HARCA BİTMEZ
7.599 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Sword 4G Akıllı Çocuk Saati, İnce Tasarım, Yapay Zeka, Amoled, Ip68, Görüntülü, Sesli, Konum, Mavi Sw-Kıds Pro
En Ucuz
Satıcı: HARCA BİTMEZ
7.599 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Sword 4g Akıllı Çocuk Saati, Ince Tasarım, Yapay Zeka, Amoled, IP68, Görüntülü, Sesli, Konum Sw-Kıds Pro - Mavi - Kırmızı
Satıcı: Harcabitmez
7.999 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Sword 4g Akıllı Çocuk Saati, Ince Tasarım, Yapay Zeka, Amoled, IP68, Görüntülü, Sesli, Konum Sw-Kıds Pro - Mor - Nane Yeşili
Satıcı: Harcabitmez
7.999 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
SWORD 4G Akıllı Çocuk Saati, İnce Tasarım, Yapay Zeka, AMOLED, IP68, Görüntülü, Sesli, Konum SW-KIDS
Satıcı: Harcabitmez
7.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
SWORD 4G Akıllı Çocuk Saati, İnce Tasarım, Yapay Zeka, AMOLED, IP68, Görüntülü, Sesli, Konum SW-KIDS
Satıcı: Harcabitmez
7.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
7.599 TL
Güncel Fiyat
7.599 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
30/03/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Sword SW-Kids Pro modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Sword SW-Kids Pro Avantajları
- 18 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.8 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 368x448 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 49 mm |
| Cihaz Eni | 40.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.9 mm |
| Ağırlık | 35 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Mavi, Mor/Bordo |
| Kordon Rengi | Mavi, Mor |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Akıllı Sesli Asistan, Videolu Görüşme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Canlı Konum Takibi, Ebeveyn Kontrolü, Güvenli Bölge |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Kronometre |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc W377 |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
BAĞLANTILAR
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, A-GPS |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Bekleme Süresi | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 180 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |