UPWatch Upsmart Kids GPS 4G
3.990 TL
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya700 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim Sistemi-
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 3.990 TL |
UPWatch Upsmart Kids GPS 4G Satıcı Fiyatları
UP! Watch Upsmart Kıds Gps 4g Çocuk Saati Black - Siyah
En Ucuz
Satıcı: elmazekaoyunları
3.990 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Upwatch Upsmart Kids Gps 4G Çocuk Saati Pembe
En Ucuz
Satıcı: UP! Watch
3.990 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Upwatch Upsmart Kids Gps 4G Çocuk Saati Mavi
En Ucuz
Satıcı: UP! Watch
3.990 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Upsmart Kids Gps 4g Çocuk Saati̇ Pink - Pembe
Satıcı: elmazekaoyunları
3.999 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
3.990 TL
Güncel Fiyat
3.990 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
30/03/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
UPWatch Upsmart Kids GPS 4G modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
UPWatch Upsmart Kids GPS 4G Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 700 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47.5 mm |
| Cihaz Eni | 42.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 16.2 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Kamera Kumandası, Takvim, Hesap Makinesi, Mini Oyun, Videolu Görüşme |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Güvenli Bölge |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Kronometre |
BAĞLANTILAR
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Var |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 700 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
SENSÖRLER
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |