Vector Luna Smart Watch
Ekran Boyutu14.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Vector Luna Smart Watch modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Vector Luna Smart Watch Avantajları
- 14 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
Windows Phone
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | Monochrome LCD |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Cihaz Eni | 44 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Ağırlık | 71 g |
| Gövde Ağırlık | 59 g |
| Kordon Ağırlık | 12-98 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri, Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Kahverengi, Gümüş, Altın |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 720 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 180 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, Windows Phone |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 8.0+, Windows Phone 10 |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Vector Luna |
| Seri | Luna Smart Watch |