Wonlex KT19 Pro
Ekran Boyutu185.00 inç
Batarya900 mAh
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiAndroid
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Wonlex KT19 Pro modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Wonlex KT19 Pro Avantajları
- 185 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 900 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 1 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.85 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x280 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Ağırlık | 57.6 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Özellikleri | Yüz Tanıma |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.1 |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm, Dahili Medya Oynatıcı, Hesap Makinesi, Mini Oyun |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS), Geriye Dönük Konum Takibi, Güvenli Bölge, Uzaktan Kapatma |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Spreadtrum SL8521E |
| Bellek (RAM) | 1 MB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Var |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | B2, B3, B5, B8 |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B2 (1900), B8 (900), B5 (850) |
| 3G Özellikleri | WCDMA |
| 4G Frekansları | B7 (2600), B41 (2500), B1 (2100), B39 (1900), B3 (1800), B8 (900), B2 (1900), B38 (2600), B40 (2300), B5 (850) |
| 4G Özellikleri | FDD |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 900 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |