Zcwatch V1223
3.402 TL
Ekran Boyutu196.00 inç
Batarya260 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 3.402 TL |
Zcwatch V1223 Satıcı Fiyatları
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call, Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat (Siyah)
En Ucuz
Satıcı: TARZOLDU
3.402 TL
Ücretsiz Kargo
45 dk önce
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call, Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat (Krem)
En Ucuz
Satıcı: TARZOLDU
3.402 TL
Ücretsiz Kargo
45 dk önce
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 Cm Hd,Bt Call ,Al Asistan Spor&Sağlık Yaşam Koçu,Gps Akıllı Saatt
En Ucuz
Satıcı: TarzOldu
3.402 TL
Ücretsiz Kargo
49 dk önce
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 Cm Hd,Bt Call ,Al Asistan Spor&Sağlık Yaşam Koçu,Gps Akıllı Saatt
En Ucuz
Satıcı: TarzOldu
3.402 TL
Ücretsiz Kargo
49 dk önce
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 Cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&Sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat
Satıcı: tarzoli
3.591 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
ZCWATCH V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat
Satıcı: TARZOLDU
3.667 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
ZCWATCH V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat
Satıcı: TARZOLDU
3.667 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat - Turuncu
Satıcı: Tarzoldu
3.780 TL
Ücretsiz Kargo
34 dk önce
ZCWATCH V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call, Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat (Gri)
Satıcı: Tarzoldu
3.790 TL
Ücretsiz Kargo
24 dk önce
ZCWATCH V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call, Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat (Turuncu)
Satıcı: Tarzoldu
3.790 TL
Ücretsiz Kargo
3 dk önce
İlk Fiyat
3.402 TL
Güncel Fiyat
3.402 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
30/03/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Zcwatch V1223 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Zcwatch V1223 Avantajları
- 196 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.96 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 410x502 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Akıllı Sesli Asistan |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 260 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |