Zeblaze Thor 5 Pro
Ekran Boyutu16.00 inç
Batarya800 mAh
Wi-FiVar
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiAndroid
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Zeblaze Thor 5 Pro modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Zeblaze Thor 5 Pro Avantajları
- 16 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 800 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 3072 MB RAM ile akıcı kullanım
- 32 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1250 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
Kardiyo
Koşu
Tenis
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.6 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 320x320 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Corning Gorilla Glass 3 |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 54 mm |
| Cihaz Eni | 50 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 16.8 mm |
| Gövde Ağırlık | 65.7 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer, Seramik |
| Kordon Malzemesi | Deri + Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Kamera Özellikleri | Video Kaydı, Çift Kamera |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 7.1.1 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Müzik Depolama, Google Haritalar, Videolu Görüşme, Web Tarayıcı |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu, Kronometre, Hedef Belirleme, Hız Ölçer |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Fitness, Tenis, Basketbol, Futbol, Kardiyo |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK6739 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A53 |
| CPU Frekansı | 1.25 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| Grafik İşlemci (GPU) | IMG GE8100 |
| Bellek (RAM) | 3 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, BeiDou (BDS) |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| 3G Frekansları | B1 (2100), B2 (1900), B8 (900) |
| 4G Frekansları | B7 (2600), B1 (2100), B39 (1900), B3 (1800), B8 (900), B20 (800) |
| 4G Özellikleri | LTE |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | 2.4 GHz, 5 GHz |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 800 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 2 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 90 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Diğer Sensörler | Yakınlık Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Ürün Ailesi | Zeblaze Thor |
| Seri | Thor 5 Pro |