Zeblaze Thor 6
Ekran Boyutu16.00 inç
Batarya830 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiVar
İşletim SistemiAndroid
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Zeblaze Thor 6 modeli özellikle telefonsuz kullanım isteyenler, bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Zeblaze Thor 6 Avantajları
- 16 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 830 mAh batarya ile güçlü pil kapasitesi
- 4096 MB RAM ile akıcı kullanım
- 64 GB dahili depolama ile geniş alan
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- SIM desteği ile telefondan bağımsız kullanım
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Kamera desteği sunuyor
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 2000 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Futbol
İp Atlama
Koşu
Tenis
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.6 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 400x400 piksel |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 54 mm |
| Cihaz Eni | 51 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 17.8 mm |
| Gövde Ağırlık | 74 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Seramik |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Çerçeve Rengi | Siyah |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Turuncu |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Var |
| Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Kamera Özellikleri | Video Kaydı, Çift Kamera, Yüz Tanıma, 5 MP Ön Kamera |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden, Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Müzik Depolama, Google Haritalar |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Eliptik Bisiklet, Tenis, Basketbol, Futbol, İp Atlama |
| Antrenman Sayısı | 9 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Helio P20 (MTK6762) |
| CPU Frekansı | 2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 |
| Bellek (RAM) | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, BeiDou (BDS) |
| SIM Desteği | Var |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| İletişim Teknolojisi | 2G, 3G, 4G |
| 2G Frekansları | 850, 900, 1800, 1900 |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Frekansları | B8 (900), B5 (850) |
| 3G Özellikleri | WCDMA |
| 4G Frekansları | B7 (2600), B41 (2500), B1 (2100), B39 (1900), B3 (1800), B8 (900), B20 (800), B38 (2600), B40 (2300), B5 (850) |
| 4G Özellikleri | FDD, LTE |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | 2.4 GHz, 5 GHz |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 830 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 5 sa |
| Bekleme Süresi | 2.5 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 90 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Diğer Sensörler | Yakınlık Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Zeblaze Thor |
| Seri | Thor 6 |