SWM G01 Pro 1.5 Premium
| Genel Bilgiler | |
| Model Yılı | 2026 |
| Fiyat | 1,999,000 ₺ |
| Yakıt Türü | Benzin / MHEV |
| Araç Tipi | SUV |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Resmi Site | SWM G01 Pro 1.5 Premium |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1494 cc |
| Motor Gücü | 178 HP |
| Tork | 380 Nm |
| 0-100 km/s | 9.4 sn |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| Yakıt Tüketimi | |
| Ortalama Tüketim | ~ 8.5 lt /100km |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Ortalama Menzil | 612 km |
| Boyutlar | |
| Koltuk Sayısı | 5 Kişilik |
| Uzunluk | 4670 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1740 mm |
| Boş Ağırlık | - kg |
| Bagaj Hacmi | 0 lt |
Fiyat Değişimi Analizi
SWM G01 Pro 1.5 Premium fiyatı 22/05/2026 tarihinde 1.999.000 TL seviyesindeyken, 22/05/2026 itibarıyla 1.999.000 TL olmuştur.
Bu süreçte aracın fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 22-05-2026 | 1.999.000 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
- Dokunmatik İç Kapı Açma Sistemi
- Premium Yumuşak Ön Konsol
- Siyah Tavan Döşemesi
- 64 Renkli LED Ambiyans Aydınlatması
- LCD Gösterge Paneli (8,8")
- Fonksiyonel Deri Direksiyon
- Deri İç Döşeme (Bej / Siyah)
- Elektronik Vites Seçici (Gear Shift)
- Ön/Arka LED Okuma Lambaları
- İç Dikiz Aynası (Manuel / Yansıma Önleyicili)
- Bagaj Pandizotu
- LED Bagaj Aydınlatması
- Spor Paketi
- Otomatik Yanan LED Farlar
- LED Arka Stop lambaları
- LED Dinamik Sinyal Lambaları
- LED Gündüz Farları
- Arka Sis Lambası
- Eve Kadar Refekat Aydınlatması (Follow Me Home)
- Elektrikli Ayarlanabilir ve Isıtmalı Yan Dikiz Aynaları
- Karartılmış Arka Camlar
- Elektrikli Katlanır Yan Dikiz Aynaları
- Köpekbalığı Yüzgeci Anten
- Rezistanslı Arka Cam
- Tavan Rayları
- Kaput Amortisörü
- 18" Alüminyum Alaşım Jantlar
- Çift Egzoz Çıkışı
- 18'' Tam Boy Stepne
- Panoramik Elektrikli Açılır Cam Tavan
- Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma
- Otomatik Dijital Kılima
- Arka Sıra Havalandırma Çıkışları
- 4 Yöne Ayarlanabilir Direksiyon
- 6 Yönlü Elektrikli Ayarlanabilir ve Isıtmalı Sürücü Koltuğu
- 4 Yönlü Manuel Ayarlanabilir ve Isıtmalı Yolcu Koltuğu
- Isıtmalı/Soğutmalı Ön Kol Dayama Bölmesi
- Isıtmalı Arka Koltuklar
- Arka Sıra Orta Kol Dayaması
- 40/60 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar
- Işıklı/Makyaj Aynalı Sürücü ve Yolcu Güneşlikleri
- Elektrikli Bagaj Kapağı (Sıkışma Önleyicili)
- Elektrikli Tek Tuşla Açılır Camlar (Sıkışma Önleyicili)
- Uzaktan Kumandayla Açılıp Kapanabilen Camlar
- ABS + EBD
- ESC - Elektronik Denge Kontrol Sistemi
- TCS - Çekiş Kontrol Sistemi
- HBA - Fren Destek Sistemi
- HHC - Yokuş Kalkış Destek Sistemi
- Ani Frenlemede Arka Araç Uyarısı (Çift Flaşör)
- Ön (Sürücü ve Yolcu) Hava Yastıkları
- Yan Hava Yastıkları
- Perde Hava Yastıkları
- Ön Park Sensörleri
- Arka Park Sensörleri
- 360° HD Panoramik Çevre Görüş Sistemi
- Kör Nokta Uyarı Sistemi
- DOW - Kapı Açılma Uyarısı
- Hareketli Nesne Algılama Sistemi
- FCW - Ön Çarpışma Uyarı Sistemi
- RCW - Arka Çarpışma Uyarı Sistemi
- LDWS - Şerit Terk Uyarı Sistemi
- CCS - Hız Sabitleyici
- TPMS - Lastik Basınç İzleme Sistemi
- Ön Gergili, Kuvvet Sınırlayıcılı Emniyet Kemerleri
- Arka Gergili, Kuvvet Sınırlayıcılı Emniyet Kemerleri
- VAS - Elektronik Hırsızlık Önleme Alarm Sistemi
- ISOFIX - Çocuk Koltuğu Sabitleme Sistemi
- Fren Balatası Aşınma Uyarısı
- Çarpışma Anında Kapı Kilitleme ve Açma Güvenlik Sistemi
- Kaput Kilitleme Sistemi
- Motor Koruma Kapağı ve Sacı
- Temel Lastik Değişim ve Güvenlik Ekipmanları
- 14.6”HD Dokunmatik Multimedya Ekranı
- 9 Hoparlörlü Hi-Fi Ses Sistemi
- Kablosuz Telefon Şarjı (15W)
- Radyo
- Ön 12v Güç Çıkışı
- Ön USB ve Type-C Girişleri
- Arka Sıra Type-C Girişi
- Bagaj 12V Güç Çıkışı
- Subwoofer (Bagaj)
SWM G01 Pro 1.5 Premium Avantajları
- 380 Nm yüksek tork ile rahat hızlanma
Dezavantajları
- Yakıt tüketimi şehir içi kullanımda yüksek olabilir
Henüz Euro NCAP testi bulunmamaktadır.
SWM G01 Pro 1.5 Premium İle En Çok Karşılaştırılan Araçlar
Bu araç kimler için uygun?
SWM G01 Pro 1.5 Premium modeli, yüksek sürüş pozisyonu ve geniş iç hacim isteyenler için uygun bir otomobildir. Teknik özellikleri ve sürüş karakteriyle segmentinde dengeli bir seçenek sunar.