Buzdolabı Karşılaştırma buzdolabi.karsilastir.io
Karşılaştırma Listesi 0 / 5 ürün

Beko 678551 EBC

69.039 TL
Toplam Net Hacim551 L
Soğutucu Net Hacmi401 L
Dondurucu Net Hacmi150 L
Enerji SınıfıD
Kapı Sayısı2
Ses Seviyesi35 dB

Fiyat Değişimi Analizi

Bu buzdolabı modelinin fiyatı 23/05/2026 tarihinde 71.999 TL seviyesindeyken, 29/07/2026 itibarıyla 69.039 TL olmuştur.

Bu süreçte fiyat yaklaşık %4.1 düşüş göstermiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.

Tarih Fiyat
23-05-2026 71.999 TL
24-07-2026 77.037 TL
29-07-2026 69.039 TL

Beko 678551 EBC Satıcı Fiyatları

Beko 678551 EBC AI Fit Kombi No Frost Buzdolabı En Ucuz
69.039 TL Ücretsiz Kargo 45 dk önce
Beko 678551 Ebc Aı Fit Kombi No Frost Buzdolabı Satıcı: beyazstore
77.037 TL Ücretsiz Kargo 2 saat önce
İlk Fiyat 71.999 TL
Güncel Fiyat 69.039 TL
Fiyat Değişimi %4.1 düşüş
Son Güncelleme 29/07/2026

Fiyat Geçmişi

Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.

Bu Buzdolabı Kimler İçin Uygun?

Beko 678551 EBC modeli; Kalabalık aileler, açık mutfaklı evlerde sessiz çalışma arayanlar, dondurulmuş gıda stoklayan kullanıcılar, bakım gerektirmeyen No-Frost sistem tercih edenler için uygun bir buzdolabıdır. Günlük kullanımda sunduğu kapasite, enerji verimliliği ve kullanım konforu sayesinde uzun süreli ve pratik bir çözüm sunar.

Beko 678551 EBC Avantajları

  • 551 L toplam net hacim ile geniş aileler için ideal
  • 401 L soğutucu hacmi ile geniş saklama alanı
  • 150 L dondurucu hacmi ile uzun süreli saklama imkanı
  • No-Frost teknolojisi sayesinde buzlanma oluşmaz
  • 35 dB ses seviyesi ile sessiz çalışma

Dezavantajları

  • D enerji sınıfı, yüksek verimli modellere göre daha fazla tüketim

GENEL ÖZELLİKLER

Dijital EkranVar
Buzdolabı TipiAlttan Donduruculu
Kullanım TipiSolo
Toplam Net Hacim551 lt
Yeni Nesil ÖzelliklerWi-Fi, Arıza Bildirimi, Enerji Yönetimi ve Takip Paneli, Yapay Zeka Desteği
Diğer ÖzelliklerDeğiştirilebilir Kapı Yönü, Tatil Modu, Buzluk, Kahvaltılık Çekmecesi, Tazelik Filtresi

TASARIM

RenkBeyaz
Yükseklik1877 mm
Genişlik780 mm
Derinlik760 mm
Ağırlık105 kg
Kapı Sayısı2 kapılı
Kapı Raf Adedi6 adet

SOĞUTUCU

Soğutucu Net Hacmi401 lt
Soğutucu Raf Adedi4 adet
Su&Buz PınarıYok
AydınlatmaVar
Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi14 saat

DONDURUCU

Dondurucu Net Hacmi150 lt
Dondurma Kapasitesi7 kg/gün
Soğutma SistemiNo-Frost

PERFORMANS

Enerji Sınıfı (A-G)D
Yıllık Enerji Tüketimi240 kWh
Ses Seviyesi35 dB

DOKÜMAN

Kullanım KılavuzuBeko 678551 EBC Buzdolabı Kullanım Kılavuzu
Enerji EtiketiBeko 678551 EBC Buzdolabı Enerji Etiketi

Beko 678551 EBC Hakkında Sık Sorulan Sorular

Beko 678551 EBC kaç litre?

Beko 678551 EBC modelinin toplam net hacmi 551 litredir.

Beko 678551 EBC hangi enerji sınıfında?

Beko 678551 EBC modeli D enerji sınıfındadır.

Beko 678551 EBC No Frost mu?

Beko 678551 EBC modelinde No-Frost soğutma sistemi bulunur.

Beko 678551 EBC fiyatı ne kadar?

Beko 678551 EBC için listelenen güncel başlangıç fiyatı 69.039 TL seviyesindedir. Mağaza fiyatları zamanla değişebilir.

Beko 678551 EBC İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Beko Marka Diğer Buzdolapları