Buzdolabı Karşılaştırma buzdolabi.karsilastir.io
Karşılaştırma Listesi 0 / 5 ürün

Bosch KDN86AWE1N

55.180 TL
Toplam Net Hacim641 L
Soğutucu Net Hacmi493 L
Dondurucu Net Hacmi148 L
Enerji SınıfıE
Kapı Sayısı2
Ses Seviyesi41 dB

Fiyat Değişimi Analizi

Bu buzdolabı modelinin fiyatı 13/11/2025 tarihinde 53.944 TL seviyesindeyken, 06/08/2026 itibarıyla 55.180 TL olmuştur.

Bu süreçte fiyat yaklaşık %2.3 artış göstermiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.

Tarih Fiyat
06-07-2026 56.598 TL
22-07-2026 57.330 TL
25-07-2026 56.987 TL
02-08-2026 58.279 TL
06-08-2026 55.180 TL

Bosch KDN86AWE1N Satıcı Fiyatları

Bosch Kdn86awe1n Buzdolabı Üstten Donduruculu No Frost Beyaz En Ucuz Satıcı: Beyazon
55.180 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Bosch KDN86AWE1N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Satıcı: kapidakifirsat
55.998 TL Ücretsiz Kargo 26 dk önce
Bosch KDN86AWE1N Üstten Donduruculu No Frost Buzdolabı Beyaz Satıcı: kapidakifirsat
57.040 TL Ücretsiz Kargo 28 dk önce
Bosch KDN86AWE1N Buzdolabı Üstten Donduruculu No Frost Beyaz Satıcı: Beyaz Eşya İstanbul
58.279 TL Ücretsiz Kargo 36 dk önce
Bosch KDN86AWE1N Buzdolabı Üstten Donduruculu No Frost Beyaz Satıcı: fırsatderyası
58.280 TL Ücretsiz Kargo 36 dk önce
Bosch KDN86AWE1N Üstten Donduruculu No Frost Buzdolabı Beyaz Satıcı: gurbuzgrup
58.548 TL Ücretsiz Kargo 28 dk önce
Bosch Kdn86awe1n Buzdolabı Üstten Donduruculu No Frost Beyaz Satıcı: Tunahan Grup-Marmara
61.803 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Bosch KDN86AWE1N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Satıcı: DURUKANLAR
63.499 TL Ücretsiz Kargo 26 dk önce
Bosch KDN86AWE1N E Enerji Sınıfı 641 L NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı Satıcı: İndirim Sepeti İstanbul
63.999 TL Ücretsiz Kargo 7 saat önce
Bosch KDN86AWE1N Üstten Donduruculu No Frost Buzdolabı Satıcı: yılmazev
67.500 TL Ücretsiz Kargo 6 dk önce
İlk Fiyat 53.944 TL
Güncel Fiyat 55.180 TL
Fiyat Değişimi %2.3 artış
Son Güncelleme 06/08/2026

Fiyat Geçmişi

Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.

Bu Buzdolabı Kimler İçin Uygun?

Bosch KDN86AWE1N modeli; Kalabalık aileler, dondurulmuş gıda stoklayan kullanıcılar, bakım gerektirmeyen No-Frost sistem tercih edenler için uygun bir buzdolabıdır. Günlük kullanımda sunduğu kapasite, enerji verimliliği ve kullanım konforu sayesinde uzun süreli ve pratik bir çözüm sunar.

Bosch KDN86AWE1N Avantajları

  • 641 L toplam net hacim ile geniş aileler için ideal
  • 493 L soğutucu hacmi ile geniş saklama alanı
  • 148 L dondurucu hacmi ile uzun süreli saklama imkanı
  • No-Frost teknolojisi sayesinde buzlanma oluşmaz
  • 41 dB ses seviyesi ile kabul edilebilir gürültü düzeyi

Dezavantajları

  • E enerji sınıfı, yüksek verimli modellere göre daha fazla tüketim

GENEL ÖZELLİKLER

Dijital EkranVar
Buzdolabı TipiÜstten Donduruculu
Kullanım TipiSolo
Toplam Net Hacim641 lt
Diğer ÖzelliklerŞişe Rafı

TASARIM

RenkBeyaz
Yükseklik1860 mm
Genişlik860 mm
Derinlik840 mm
Ağırlık103 kg
Kapı Sayısı2 kapılı
Kapı Raf Adedi4 adet

SOĞUTUCU

Soğutucu Net Hacmi493 lt
Soğutucu Raf Adedi4 adet
Su&Buz PınarıYok
AydınlatmaVar
Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi14 saat

DONDURUCU

Dondurucu Net Hacmi148 lt
Hızlı DondurmaVar
Soğutma SistemiNo-Frost
BuzmatikVar

PERFORMANS

Enerji Sınıfı (A-G)E
Yıllık Enerji Tüketimi305 kWh
Ses Seviyesi41 dB

DOKÜMAN

Kullanım KılavuzuBosch KDN86AWE1N Buzdolabı Kullanım Kılavuzu
Enerji EtiketiBosch KDN86AWE1N Buzdolabı Enerji Etiketi

Bosch KDN86AWE1N Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bosch KDN86AWE1N kaç litre?

Bosch KDN86AWE1N modelinin toplam net hacmi 641 litredir.

Bosch KDN86AWE1N hangi enerji sınıfında?

Bosch KDN86AWE1N modeli E enerji sınıfındadır.

Bosch KDN86AWE1N No Frost mu?

Bosch KDN86AWE1N modelinde No-Frost soğutma sistemi bulunur.

Bosch KDN86AWE1N fiyatı ne kadar?

Bosch KDN86AWE1N için listelenen güncel başlangıç fiyatı 55.180 TL seviyesindedir. Mağaza fiyatları zamanla değişebilir.

Bosch KDN86AWE1N İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Bosch Marka Diğer Buzdolapları