Arçelik 454257 MB
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel değerlendirme puanı
- Daha düşük yıllık enerji tüketimi
- Daha sessiz çalışma
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
| Ürün |
Arçelik 454257 MB
|
Dijitsu DBD300
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif | ||
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 24.960 TL | 22.989 TL |
| Soğutma Sistemi | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Tip | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Kapı Adedi | 2 | 2 |
| Toplam Net Hacim | 257 | 294 |
| Soğutucu Net Hacmi | 201 | 225 |
| Dondurucu Net Hacmi | 56 | 69 |
| Enerji Sınıfı | E | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) | 194 | 260 |
| Ses Seviyesi (dB) | 36 | 41 |
| Kapı Raf Sayısı | 4 | - |
| Raf Sayısı | 4 | - |
| Hızlı Dondurma | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Hızlı Soğutma | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Dijital Ekran | Yok | Yok |
| Su Sebili | Yok | Yok |
| Wi-Fi | - | - |
| Bluetooth | - | - |
| Koku Engelleme | - | - |
| Yapay Zeka Desteği | - | - |
| Üçlü Soğutma | - | - |
| Multi Zone | - | - |
| Home Connect | - | - |
| Taze Hava Teknolojisi | - | - |
| Vitamod | - | - |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Genişlik (mm) | 540 | 595 |
| Yükseklik (mm) | 1600 | 1760 |
| Derinlik (mm) | 590 | 550 |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Dijital Ekran | Yok | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Toplam Net Hacim | 257 lt | 294 lt |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü | - |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 1600 mm | 1760 mm |
| Genişlik | 540 mm | 595 mm |
| Derinlik | 590 mm | 550 mm |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet | - |
| Ağırlık | - | 47 kg |
| SOĞUTUCU | ||
| Soğutucu Net Hacmi | 201 lt | 225 lt |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet | - |
| Su&Buz Pınarı | Yok | Yok |
| DONDURUCU | ||
| Dondurucu Net Hacmi | 56 lt | 69 lt |
| PERFORMANS | ||
| Enerji Sınıfı (A-G) | E | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 194 kWh | 260 kWh |
| Ses Seviyesi | 36 dB | 41 dB |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | Arçelik 454257 MB Buzdolabı Enerji Etiketi | Dijitsu DBD300 Buzdolabı Enerji Etiketi |
Arçelik 454257 MB, hesaplanan genel değerlendirmede 34/100 puanla öne çıkıyor.
Soğutma performansı tarafında Arçelik 454257 MB avantajlı görünüyor.
Depolama hacmi tarafında Dijitsu DBD300 avantajlı görünüyor.
Enerji verimliliği ve sessizlik tarafında Arçelik 454257 MB avantajlı görünüyor.
Ek özellikler ve akıllı teknolojiler tarafında Arçelik 454257 MB avantajlı görünüyor.
Kullanışlılık ve tasarım tarafında Arçelik 454257 MB avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Seçtiğiniz modellere yakın hacim, soğutma sistemi ve fiyat seviyesindeki ilgili karşılaştırmalar.
Toplam net hacim değerlerini karşılaştırma tablosundaki “Toplam Net Hacim” satırından inceleyebilirsiniz. Daha yüksek litre değeri daha geniş kullanım alanı sunar.
Enerji sınıfı ve yıllık enerji tüketimi birlikte değerlendirilmelidir. Daha yüksek enerji sınıfı ve daha düşük kWh değeri genellikle daha verimli kullanım anlamına gelir.
Ses seviyesi dB cinsinden karşılaştırılır. Daha düşük dB değeri daha sessiz çalışma anlamına gelir.
Toplam hacim, dondurucu hacmi, enerji sınıfı, yıllık enerji tüketimi, ses seviyesi, ölçüler, soğutma sistemi ve güncel fiyat birlikte değerlendirilmelidir.