Beko 670514 EGC
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel değerlendirme puanı
- Daha geniş dondurucu hacmi
- Daha düşük yıllık enerji tüketimi
- Daha sessiz çalışma
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
| Ürün |
Beko 670514 EGC
|
Profilo BD3086IECN
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif | ||
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 53.514 TL | 47.430 TL |
| Soğutma Sistemi | No-Frost | No-Frost |
| Tip | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Kapı Adedi | 2 | 2 |
| Toplam Net Hacim | 514 | 631 |
| Soğutucu Net Hacmi | 356 | 479 |
| Dondurucu Net Hacmi | 158 | 152 |
| Enerji Sınıfı | D | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) | 243 | 307 |
| Ses Seviyesi (dB) | 38 | 40 |
| Kapı Raf Sayısı | 4 | 6 |
| Raf Sayısı | 4 | 3 |
| Hızlı Dondurma | Var | Belirtilmemiş |
| Hızlı Soğutma | Var | Belirtilmemiş |
| Dijital Ekran | Var | Var |
| Su Sebili | Yok | Yok |
| Wi-Fi | 1 | - |
| Bluetooth | - | - |
| Koku Engelleme | 1 | - |
| Yapay Zeka Desteği | - | - |
| Üçlü Soğutma | - | - |
| Multi Zone | - | - |
| Home Connect | - | - |
| Taze Hava Teknolojisi | - | - |
| Vitamod | - | - |
| Renk | Gri | Gri |
| Genişlik (mm) | 700 | 860 |
| Yükseklik (mm) | 1920 | 1860 |
| Derinlik (mm) | 750 | 810 |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Dijital Ekran | Var | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Toplam Net Hacim | 514 lt | 631 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi | - |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü, Ekonomi Modu, Tatil Modu, Kahvaltılık Çekmecesi, Koku Giderici | Şişe Rafı, Ekonomi Modu, Tatil Modu, Soğutucu Isı Göstergesi, Tazelik Filtresi, Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| TASARIM | ||
| Renk | Gri | Gri |
| Yükseklik | 1920 mm | 1860 mm |
| Genişlik | 700 mm | 860 mm |
| Derinlik | 750 mm | 810 mm |
| Ağırlık | 92.5 kg | 108.9 kg |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet | 6 adet |
| SOĞUTUCU | ||
| Soğutucu Net Hacmi | 356 lt | 479 lt |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet | 3 adet |
| Hızlı Soğutma | Var | - |
| Kapı Açık Uyarısı | Var | Var |
| Su&Buz Pınarı | Yok | Yok |
| Aydınlatma | Var | Var |
| Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi | - | 17 saat |
| DONDURUCU | ||
| Dondurucu Net Hacmi | 158 lt | 152 lt |
| Dondurma Kapasitesi | 7.8 kg/gün | - |
| Hızlı Dondurma | Var | - |
| Soğutma Sistemi | No-Frost | No-Frost |
| Buzmatik | Var | Var |
| PERFORMANS | ||
| Enerji Sınıfı (A-G) | D | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 243 kWh | 307 kWh |
| Ses Seviyesi | 38 dB | 40 dB |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | Beko 670514 EGC Buzdolabı Enerji Etiketi | Profilo BD3086IECN Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | - | Profilo BD3086IECN Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |
Beko 670514 EGC, hesaplanan genel değerlendirmede 71/100 puanla öne çıkıyor.
Soğutma performansı tarafında Beko 670514 EGC avantajlı görünüyor.
Depolama hacmi tarafında Profilo BD3086IECN avantajlı görünüyor.
Enerji verimliliği ve sessizlik tarafında Beko 670514 EGC avantajlı görünüyor.
Ek özellikler ve akıllı teknolojiler tarafında Beko 670514 EGC avantajlı görünüyor.
Kullanışlılık ve tasarım tarafında Beko 670514 EGC avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Seçtiğiniz modellere yakın hacim, soğutma sistemi ve fiyat seviyesindeki ilgili karşılaştırmalar.
Toplam net hacim değerlerini karşılaştırma tablosundaki “Toplam Net Hacim” satırından inceleyebilirsiniz. Daha yüksek litre değeri daha geniş kullanım alanı sunar.
Enerji sınıfı ve yıllık enerji tüketimi birlikte değerlendirilmelidir. Daha yüksek enerji sınıfı ve daha düşük kWh değeri genellikle daha verimli kullanım anlamına gelir.
Ses seviyesi dB cinsinden karşılaştırılır. Daha düşük dB değeri daha sessiz çalışma anlamına gelir.
Toplam hacim, dondurucu hacmi, enerji sınıfı, yıllık enerji tüketimi, ses seviyesi, ölçüler, soğutma sistemi ve güncel fiyat birlikte değerlendirilmelidir.