Elektromarla Retro
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel değerlendirme puanı
- Daha geniş toplam net hacim
- Daha sessiz çalışma
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
Bu üründe belirgin avantaj bulunamadı.
| Ürün |
Elektromarla Retro
|
Elektromarla INV-M40
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif | ||
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 26.729 TL | 18.809 TL |
| Soğutma Sistemi | Statik | Statik |
| Tip | Sadece Soğutucu | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Adedi | 1 | 1 |
| Toplam Net Hacim | 45 | 40 |
| Soğutucu Net Hacmi | 45 | - |
| Dondurucu Net Hacmi | - | - |
| Enerji Sınıfı | A | A |
| Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) | 42 | - |
| Ses Seviyesi (dB) | 23 | 29 |
| Kapı Raf Sayısı | 2 | - |
| Raf Sayısı | 2 | - |
| Hızlı Dondurma | Yok | Yok |
| Hızlı Soğutma | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Dijital Ekran | Yok | Yok |
| Su Sebili | Yok | Yok |
| Wi-Fi | - | - |
| Bluetooth | - | - |
| Koku Engelleme | - | - |
| Yapay Zeka Desteği | - | - |
| Üçlü Soğutma | - | - |
| Multi Zone | - | - |
| Home Connect | - | - |
| Taze Hava Teknolojisi | - | - |
| Vitamod | - | - |
| Renk | Bej | Siyah |
| Genişlik (mm) | 410 | 406 |
| Yükseklik (mm) | 725 | 535 |
| Derinlik (mm) | 550 | 450 |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Dijital Ekran | Yok | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Toplam Net Hacim | 45 lt | 40 lt |
| TASARIM | ||
| Renk | Bej | Siyah |
| Yükseklik | 725 mm | 535 mm |
| Genişlik | 410 mm | 406 mm |
| Derinlik | 550 mm | 450 mm |
| Ağırlık | 20 kg | 17 kg |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 2 adet | - |
| SOĞUTUCU | ||
| Soğutucu Net Hacmi | 45 lt | - |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet | - |
| Su&Buz Pınarı | Yok | Yok |
| DONDURUCU | ||
| Hızlı Dondurma | Yok | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik | Statik |
| Buzmatik | Yok | Yok |
| PERFORMANS | ||
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | A |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 42 kWh | - |
| Ses Seviyesi | 23 dB | 29 dB |
Elektromarla Retro, hesaplanan genel değerlendirmede 32/100 puanla öne çıkıyor.
Soğutma performansı tarafında Elektromarla Retro avantajlı görünüyor.
Depolama hacmi tarafında Elektromarla Retro avantajlı görünüyor.
Enerji verimliliği ve sessizlik tarafında Elektromarla Retro avantajlı görünüyor.
Ek özellikler ve akıllı teknolojiler tarafında Elektromarla Retro avantajlı görünüyor.
Kullanışlılık ve tasarım tarafında Elektromarla Retro avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Seçtiğiniz modellere yakın hacim, soğutma sistemi ve fiyat seviyesindeki ilgili karşılaştırmalar.
Toplam net hacim değerlerini karşılaştırma tablosundaki “Toplam Net Hacim” satırından inceleyebilirsiniz. Daha yüksek litre değeri daha geniş kullanım alanı sunar.
Enerji sınıfı ve yıllık enerji tüketimi birlikte değerlendirilmelidir. Daha yüksek enerji sınıfı ve daha düşük kWh değeri genellikle daha verimli kullanım anlamına gelir.
Ses seviyesi dB cinsinden karşılaştırılır. Daha düşük dB değeri daha sessiz çalışma anlamına gelir.
Toplam hacim, dondurucu hacmi, enerji sınıfı, yıllık enerji tüketimi, ses seviyesi, ölçüler, soğutma sistemi ve güncel fiyat birlikte değerlendirilmelidir.