Profilo BD2176WFAN
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel değerlendirme puanı
- Daha geniş toplam net hacim
- Daha geniş dondurucu hacmi
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
| Ürün |
Profilo BD2176WFAN
|
Bosch KGN76VIE0N
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif | ||
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 60.720 TL | 52.999 TL |
| Soğutma Sistemi | No-Frost | No-Frost |
| Tip | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Kapı Adedi | 2 | 2 |
| Toplam Net Hacim | 542 | 526 |
| Soğutucu Net Hacmi | 418 | 406 |
| Dondurucu Net Hacmi | 124 | 120 |
| Enerji Sınıfı | F | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) | 347 | 274 |
| Ses Seviyesi (dB) | 41 | 40 |
| Kapı Raf Sayısı | 5 | 6 |
| Raf Sayısı | 4 | 3 |
| Hızlı Dondurma | Var | Belirtilmemiş |
| Hızlı Soğutma | Var | Belirtilmemiş |
| Dijital Ekran | Var | Yok |
| Su Sebili | Yok | Yok |
| Wi-Fi | - | - |
| Bluetooth | - | - |
| Koku Engelleme | - | - |
| Yapay Zeka Desteği | - | - |
| Üçlü Soğutma | - | - |
| Multi Zone | - | - |
| Home Connect | - | - |
| Taze Hava Teknolojisi | - | - |
| Vitamod | - | - |
| Renk | Beyaz | Inox |
| Genişlik (mm) | 750 | 750 |
| Yükseklik (mm) | 1860 | 1860 |
| Derinlik (mm) | 800 | 800 |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Dijital Ekran | Var | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Toplam Net Hacim | 542 lt | 526 lt |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Inox |
| Yükseklik | 1860 mm | 1860 mm |
| Genişlik | 750 mm | 750 mm |
| Derinlik | 800 mm | 800 mm |
| Ağırlık | 91.3 kg | 94.6 kg |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet | 6 adet |
| SOĞUTUCU | ||
| Soğutucu Net Hacmi | 418 lt | 406 lt |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet | 3 adet |
| Hızlı Soğutma | Var | - |
| Kapı Açık Uyarısı | Var | - |
| Su&Buz Pınarı | Yok | Yok |
| Aydınlatma | Var | Var |
| DONDURUCU | ||
| Dondurucu Net Hacmi | 124 lt | 120 lt |
| Dondurma Kapasitesi | 13 kg/gün | - |
| Hızlı Dondurma | Var | - |
| Soğutma Sistemi | No-Frost | No-Frost |
| Buzmatik | Var | Yok |
| PERFORMANS | ||
| Enerji Sınıfı (A-G) | F | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 347 kWh | 274 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB | 40 dB |
| DOKÜMAN | ||
| Kullanım Kılavuzu | Profilo BD2176WFAN Buzdolabı Kullanım Kılavuzu | Bosch KGN76VIE0N Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |
| Enerji Etiketi | - | Bosch KGN76VIE0N Buzdolabı Enerji Etiketi |
Profilo BD2176WFAN, hesaplanan genel değerlendirmede 62/100 puanla öne çıkıyor.
Soğutma performansı tarafında Profilo BD2176WFAN avantajlı görünüyor.
Depolama hacmi tarafında Profilo BD2176WFAN avantajlı görünüyor.
Enerji verimliliği ve sessizlik tarafında Bosch KGN76VIE0N avantajlı görünüyor.
Ek özellikler ve akıllı teknolojiler tarafında Profilo BD2176WFAN avantajlı görünüyor.
Kullanışlılık ve tasarım tarafında Profilo BD2176WFAN avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Seçtiğiniz modellere yakın hacim, soğutma sistemi ve fiyat seviyesindeki ilgili karşılaştırmalar.
Toplam net hacim değerlerini karşılaştırma tablosundaki “Toplam Net Hacim” satırından inceleyebilirsiniz. Daha yüksek litre değeri daha geniş kullanım alanı sunar.
Enerji sınıfı ve yıllık enerji tüketimi birlikte değerlendirilmelidir. Daha yüksek enerji sınıfı ve daha düşük kWh değeri genellikle daha verimli kullanım anlamına gelir.
Ses seviyesi dB cinsinden karşılaştırılır. Daha düşük dB değeri daha sessiz çalışma anlamına gelir.
Toplam hacim, dondurucu hacmi, enerji sınıfı, yıllık enerji tüketimi, ses seviyesi, ölçüler, soğutma sistemi ve güncel fiyat birlikte değerlendirilmelidir.