Vestel MB4001
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel değerlendirme puanı
- Daha düşük yıllık enerji tüketimi
- Daha sessiz çalışma
- Daha uygun fiyat
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
| Ürün |
Vestel MB4001
|
Dijitsu DB80RRE Kırmızı
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif | ||
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 4.875 TL | 5.733 TL |
| Soğutma Sistemi | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Tip | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Adedi | 1 | 1 |
| Toplam Net Hacim | 41 | 47 |
| Soğutucu Net Hacmi | 41 | - |
| Dondurucu Net Hacmi | - | - |
| Enerji Sınıfı | E | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) | 79 | 80 |
| Ses Seviyesi (dB) | 39 | 41 |
| Kapı Raf Sayısı | - | - |
| Raf Sayısı | - | - |
| Hızlı Dondurma | Yok | Belirtilmemiş |
| Hızlı Soğutma | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Dijital Ekran | Yok | Yok |
| Su Sebili | Yok | Yok |
| Wi-Fi | - | - |
| Bluetooth | - | - |
| Koku Engelleme | - | - |
| Yapay Zeka Desteği | - | - |
| Üçlü Soğutma | - | - |
| Multi Zone | - | - |
| Home Connect | - | - |
| Taze Hava Teknolojisi | - | - |
| Vitamod | - | - |
| Renk | Beyaz | Kırmızı |
| Genişlik (mm) | 440 | 488 |
| Yükseklik (mm) | 510 | 835 |
| Derinlik (mm) | 470 | 440 |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Dijital Ekran | Yok | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Toplam Net Hacim | 41 lt | 47 lt |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü, Buzluk | - |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Kırmızı |
| Yükseklik | 510 mm | 835 mm |
| Genişlik | 440 mm | 488 mm |
| Derinlik | 470 mm | 440 mm |
| Ağırlık | 14 kg | 15 kg |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı | 1 kapılı |
| SOĞUTUCU | ||
| Soğutucu Net Hacmi | 41 lt | - |
| Su&Buz Pınarı | Yok | Yok |
| DONDURUCU | ||
| Hızlı Dondurma | Yok | - |
| Buzmatik | Yok | Yok |
| PERFORMANS | ||
| Enerji Sınıfı (A-G) | E | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 79 kWh | 80 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB | 41 dB |
| DOKÜMAN | ||
| Kullanım Kılavuzu | Vestel MB4001 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu | - |
| Enerji Etiketi | Vestel MB4001 Buzdolabı Enerji Etiketi | - |
Vestel MB4001, hesaplanan genel değerlendirmede 20/100 puanla öne çıkıyor.
Soğutma performansı tarafında Vestel MB4001 avantajlı görünüyor.
Depolama hacmi tarafında Vestel MB4001 avantajlı görünüyor.
Enerji verimliliği ve sessizlik tarafında Vestel MB4001 avantajlı görünüyor.
Ek özellikler ve akıllı teknolojiler tarafında Vestel MB4001 avantajlı görünüyor.
Kullanışlılık ve tasarım tarafında Vestel MB4001 avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Seçtiğiniz modellere yakın hacim, soğutma sistemi ve fiyat seviyesindeki ilgili karşılaştırmalar.
Toplam net hacim değerlerini karşılaştırma tablosundaki “Toplam Net Hacim” satırından inceleyebilirsiniz. Daha yüksek litre değeri daha geniş kullanım alanı sunar.
Enerji sınıfı ve yıllık enerji tüketimi birlikte değerlendirilmelidir. Daha yüksek enerji sınıfı ve daha düşük kWh değeri genellikle daha verimli kullanım anlamına gelir.
Ses seviyesi dB cinsinden karşılaştırılır. Daha düşük dB değeri daha sessiz çalışma anlamına gelir.
Toplam hacim, dondurucu hacmi, enerji sınıfı, yıllık enerji tüketimi, ses seviyesi, ölçüler, soğutma sistemi ve güncel fiyat birlikte değerlendirilmelidir.