Buzdolabı Karşılaştırma buzdolabi.karsilastir.io
Karşılaştırma Listesi 0 / 5 ürün

Siemens KD43NNWE0N

39.400 TL
Toplam Net Hacim328 L
Soğutucu Net Hacmi239 L
Dondurucu Net Hacmi89 L
Enerji SınıfıE
Kapı Sayısı2
Ses Seviyesi42 dB

Fiyat Değişimi Analizi

Bu buzdolabı modelinin fiyatı 13/11/2025 tarihinde 29.545 TL seviyesindeyken, 06/07/2026 itibarıyla 39.400 TL olmuştur.

Bu süreçte fiyat yaklaşık %33.4 artış göstermiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.

Tarih Fiyat
26-05-2026 40.455 TL
17-06-2026 35.073 TL
29-06-2026 33.929 TL
03-07-2026 34.310 TL
06-07-2026 39.400 TL

Siemens KD43NNWE0N Satıcı Fiyatları

Siemens KD43NNWE0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı iQ100 En Ucuz Satıcı: tokgoz-dtm
39.400 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Siemens KD43NNWE0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı iQ100 Satıcı: GÖKMEN
39.954 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 29.545 TL
Güncel Fiyat 39.400 TL
Fiyat Değişimi %33.4 artış
Son Güncelleme 06/07/2026

Fiyat Geçmişi

Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.

Bu Buzdolabı Kimler İçin Uygun?

Siemens KD43NNWE0N modeli; Küçük aileler veya bireysel kullanıcılar, bakım gerektirmeyen No-Frost sistem tercih edenler için uygun bir buzdolabıdır. Günlük kullanımda sunduğu kapasite, enerji verimliliği ve kullanım konforu sayesinde uzun süreli ve pratik bir çözüm sunar.

Siemens KD43NNWE0N Avantajları

  • No-Frost teknolojisi sayesinde buzlanma oluşmaz
  • 42 dB ses seviyesi ile kabul edilebilir gürültü düzeyi

Dezavantajları

  • E enerji sınıfı, yüksek verimli modellere göre daha fazla tüketim
  • 328 L toplam net hacim, kalabalık aileler için sınırlı olabilir

GENEL ÖZELLİKLER

Buzdolabı TipiÜstten Donduruculu
Kullanım TipiSolo
Toplam Net Hacim328 lt
Yeni Nesil ÖzelliklerDeğiştirilebilir Dondurucu Modu
Diğer ÖzelliklerEkonomi Modu

TASARIM

RenkBeyaz
Yükseklik1780 mm
Genişlik700 mm
Derinlik645 mm
Ağırlık65.8 kg
Kapı Sayısı2 kapılı
Kapı Raf Adedi3 adet

SOĞUTUCU

Soğutucu Net Hacmi239 lt
Soğutucu Raf Adedi4 adet
Kapı Açık UyarısıVar
Su&Buz PınarıYok
AydınlatmaVar

DONDURUCU

Dondurucu Net Hacmi89 lt
Hızlı DondurmaVar
Soğutma SistemiNo-Frost
BuzmatikYok

PERFORMANS

Enerji Sınıfı (A-G)E
Yıllık Enerji Tüketimi238 kWh
Ses Seviyesi42 dB

DOKÜMAN

Kullanım KılavuzuSiemens KD43NNWE0N Buzdolabı Kullanım Kılavuzu
Enerji EtiketiSiemens KD43NNWE0N Buzdolabı Enerji Etiketi

Siemens KD43NNWE0N Hakkında Sık Sorulan Sorular

Siemens KD43NNWE0N kaç litre?

Siemens KD43NNWE0N modelinin toplam net hacmi 328 litredir.

Siemens KD43NNWE0N hangi enerji sınıfında?

Siemens KD43NNWE0N modeli E enerji sınıfındadır.

Siemens KD43NNWE0N No Frost mu?

Siemens KD43NNWE0N modelinde No-Frost soğutma sistemi bulunur.

Siemens KD43NNWE0N fiyatı ne kadar?

Siemens KD43NNWE0N için listelenen güncel başlangıç fiyatı 39.400 TL seviyesindedir. Mağaza fiyatları zamanla değişebilir.

Siemens KD43NNWE0N İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Siemens Marka Diğer Buzdolapları