0 ürün

Bosch WGA142X2TR

33.490 TL
Yıkama Kapasitesi9 kg
Enerji SınıfıA
Sıkma Devri1200 rpm
Sıkma Sesi71 dB
Kullanım TipiSolo

Fiyat Değişimi Analizi

Bu çamaşır makinesinin fiyatı 12/12/2025 tarihinde 22.841 TL seviyesindeyken, 25/07/2026 itibarıyla 33.490 TL olmuştur.

Bu süreçte fiyat yaklaşık %46.6 artış göstermiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.

Tarih Fiyat
18-06-2026 29.092 TL
30-06-2026 29.440 TL
03-07-2026 28.776 TL
06-07-2026 29.120 TL
25-07-2026 33.490 TL

Bosch WGA142X2TR Satıcı Fiyatları

Bosch WGA142X2TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi - Beyaz En Ucuz Satıcı: Karabük Çağdaş Pazarlama ltd
33.490 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Bosch WGA142X2TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi - Beyaz Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA
35.398 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Bosch WGA142X2TR 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi Satıcı: canpolmuhendislik
36.036 TL Ücretsiz Kargo 58 dk önce
İlk Fiyat 22.841 TL
Güncel Fiyat 33.490 TL
Fiyat Değişimi %46.6 artış
Son Güncelleme 25/07/2026

Fiyat Geçmişi

Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.

Bosch WGA142X2TR Çamaşır Makinesi İncelemesi

Bosch WGA142X2TR çamaşır makinesi, 9 kg yıkama kapasitesi ve 1200 rpm maksimum sıkma devri vardır.

Solo kullanım tipine sahip olan Bosch WGA142X2TR, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.

Bosch WGA142X2TR Avantajları

  • A enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
  • 9 kg geniş yıkama kapasitesi ile kalabalık aileler için uygun
  • 71 dB sıkma sesi ile dengeli ve sessiz performans sunar
  • Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi Solo
Tambur Hacmi 63 lt
Yıkama Kapasitesi 9 kg
Maksimum Sıkma Devri 1200 Devir

TASARIM

Renk Beyaz
Yükseklik 845 mm
Genişlik 597 mm
Derinlik 588 mm
Ağırlık 71 kg

PERFORMANS

Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 49 kWh
Enerji Sınıfı (A-G) A
Su Tüketimi 50 lt
Sıkma Sesi 71 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

Ek Özellikler Program Sonu Uyarısı, Dokunmatik Tuşlar, Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi, LED Gösterge, Sıcaklık Ayarı
Motor Garantisi 10 Yıl
Motor Türü EcoSilence Drive
Köpük Tarama Var
Kırışıklık Önleme Var
Yük Sensörü Var
Devir Sayısı Seçme Var

EMNİYET

Çocuk Kilidi Var
Dengesiz Yük Kontrolü Var

GÖSTERGELER

Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

Kurutma Yok

PROGRAMLAR

Zaman Erteleme Var
Soğuk Yıkama Var
Ön Yıkama Var

DOKÜMAN

Enerji Etiketi Bosch WGA142X2TR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi
Kullanım Kılavuzu Bosch WGA142X2TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu

Bosch WGA142X2TR İle En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

Bosch Marka Diğer Çamaşır Makineleri

Bosch WGA142X2TR Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bosch WGA142X2TR kaç kg yıkama kapasitesine sahip?

Bosch WGA142X2TR 9 kg yıkama kapasitesine sahiptir.

Bosch WGA142X2TR hangi enerji sınıfında?

Bosch WGA142X2TR A enerji sınıfındadır.

Bosch WGA142X2TR maksimum sıkma devri kaç?

Bosch WGA142X2TR maksimum 1200 rpm sıkma devrine sahiptir.

Bosch WGA142X2TR sıkma sırasında kaç dB ses çıkarıyor?

Bosch WGA142X2TR için kayıtlı sıkma sesi 71 dB seviyesindedir.

Bosch WGA142X2TR fiyatı ne kadar?

Bosch WGA142X2TR için kayıtlı güncel fiyat yaklaşık 33.490 TL seviyesindedir. Mağaza fiyatları zaman içinde değişebilir.