Altus AL CM 71045R
17.763 TL
Yıkama Kapasitesi7 kg
Enerji SınıfıA
Sıkma Devri1000 rpm
Sıkma Sesi72 dB
Kullanım TipiSolo
Program Sayısı15
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 20-04-2026 | 17.763 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Altus AL CM 71045R Çamaşır Makinesi İncelemesi
Altus AL CM 71045R çamaşır makinesi, 7 kg yıkama kapasitesi ve 1000 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan Altus AL CM 71045R, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
Altus AL CM 71045R Avantajları
- A enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
- 72 dB sıkma sesi ile dengeli ve sessiz performans sunar
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
Dezavantajları
- 1000 rpm sıkma devri, yoğun kullanım için düşük kalabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 7 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 496 mm |
| Ağırlık | 57 kg |
PERFORMANS
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 44 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Su Tüketimi | 43 lt |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
DİĞER ÖZELLİKLER
| Ek Özellikler | Kazan Temizleme |
| Su Girişi | Tek |
EMNİYET
| Su Kesik Emniyeti | Var |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
GÖSTERGELER
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
KURUTMA
| Kurutma | Yok |
PROGRAMLAR
| Program Sayısı | 15 |