Bosch WAT24440TR
Yıkama Kapasitesi7 kg
Enerji SınıfıA+++
Sıkma Devri1200 rpm
Sıkma Sesi74 dB
Kullanım TipiSolo
Program Sayısı14
Bosch WAT24440TR Çamaşır Makinesi İncelemesi
Bosch WAT24440TR çamaşır makinesi, 7 kg yıkama kapasitesi ve 1200 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan Bosch WAT24440TR, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
Bosch WAT24440TR Avantajları
- A+++ enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
- Hızlı yıkama programı ile zamandan tasarruf sağlar
- 52 dB yıkama sesi ile oldukça sessiz çalışır
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Tambur Hacmi | 63 lt |
| Yıkama Kapasitesi | 7 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 848 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Ağırlık | 70 kg |
PERFORMANS
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 122 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 8800 lt |
| Yıkama Sesi | 52 dB |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
DİĞER ÖZELLİKLER
| Ek Özellikler | Program Sonu Uyarısı |
| Köpük Tarama | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Yük Sensörü | Yok |
| Otomatik Yük Miktarı | Var |
| Devir Sayısı Seçme | Var |
EMNİYET
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | Var |
GÖSTERGELER
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
| Kurutma Durumu | Var |
KURUTMA
| Kurutma | Yok |
PROGRAMLAR
| Program Sayısı | 14 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Soğuk Yıkama | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Bosch WAT24440TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |