Electrolux EWW1685HDW
Yıkama Kapasitesi8 kg
Enerji SınıfıA
Sıkma Devri1600 rpm
Sıkma Sesi76 dB
Kullanım TipiSolo
Program Sayısı14
Electrolux EWW1685HDW Çamaşır Makinesi İncelemesi
Electrolux EWW1685HDW çamaşır makinesi, 8 kg yıkama kapasitesi ve 1600 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan Electrolux EWW1685HDW, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
Electrolux EWW1685HDW Avantajları
- A enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
- 1600 rpm yüksek sıkma devri ile daha kuru çamaşırlar
- 53 dB yıkama sesi ile oldukça sessiz çalışır
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Güç | 2200 W |
| Tambur Hacmi | 52 lt |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1600 Devir |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 522 mm |
PERFORMANS
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 1.02 kWh |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 204 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 12600 lt |
| Yıkama Sesi | 53 dB |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
DİĞER ÖZELLİKLER
| Ek Özellikler | Woolmark Onayı |
| Motor Garantisi | 10 Yıl |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Köpük Tarama | Var |
EMNİYET
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
KURUTMA
| Kurutma | Var |
| Kurutma Kapasitesi | 4 Kg |
PROGRAMLAR
| Program Sayısı | 14 |
| Zaman Erteleme | Var |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Electrolux EWW1685HDW Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |