Finlux FXW 511
Yıkama Kapasitesi5 kg
Enerji SınıfıA+
Sıkma Devri1000 rpm
Sıkma Sesi77 dB
Kullanım TipiSolo
Program Sayısı15
Finlux FXW 511 Çamaşır Makinesi İncelemesi
Finlux FXW 511 çamaşır makinesi, 5 kg yıkama kapasitesi ve 1000 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan Finlux FXW 511, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
Finlux FXW 511 Avantajları
- A+ enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
- Hızlı yıkama programı ile zamandan tasarruf sağlar
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
Dezavantajları
- 1000 rpm sıkma devri, yoğun kullanım için düşük kalabilir
- 5 kg yıkama kapasitesi büyük aileler için sınırlı olabilir
- 77 dB sıkma sesi, gece kullanımında rahatsız edici olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 5 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Derinlik | 497 mm |
| Kapak Çapı | 440 mm |
PERFORMANS
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 167 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 9240 lt |
| Yıkama Sesi | 58 dB |
| Sıkma Sesi | 77 dB |
DİĞER ÖZELLİKLER
| Su Girişi | Tek |
EMNİYET
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Su Kesik Emniyeti | Var |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
KURUTMA
| Kurutma | Yok |
PROGRAMLAR
| Program Sayısı | 15 |
| Ön Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 30 dakika |