Hoover AWMPD410LH8R/1-S
Yıkama Kapasitesi10 kg
Enerji SınıfıBelirtilmemiş
Sıkma Devri1400 rpm
Sıkma Sesi78 dB
Kullanım TipiSolo
Program Sayısı13
Hoover AWMPD410LH8R/1-S Çamaşır Makinesi İncelemesi
Hoover AWMPD410LH8R/1-S çamaşır makinesi, 10 kg yıkama kapasitesi ve 1400 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan Hoover AWMPD410LH8R/1-S, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
Hoover AWMPD410LH8R/1-S Avantajları
- 1400 rpm yüksek sıkma devri ile daha kuru çamaşırlar
- 10 kg geniş yıkama kapasitesi ile kalabalık aileler için uygun
- 51 dB yıkama sesi ile oldukça sessiz çalışır
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
Dezavantajları
- BELIRTILMEMIş enerji sınıfı, yeni nesil modellere göre daha yüksek tüketim sunabilir
- 78 dB sıkma sesi, gece kullanımında rahatsız edici olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Tambur Hacmi | 66 lt |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 540 mm |
| Ağırlık | 68 kg |
PERFORMANS
| Yıllık Enerji Tüketimi | 119 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 12100 lt |
| Yıkama Sesi | 51 dB |
| Sıkma Sesi | 78 dB |
DİĞER ÖZELLİKLER
| Ek Özellikler | Hava Durumu Tahmini, WiFi |
| Motor Türü | Inverter Motor |
KURUTMA
| Kurutma | Yok |
PROGRAMLAR
| Program Sayısı | 13 |
| Zaman Erteleme | Var |