Hoover WDXA 5106 AH-S
Yıkama Kapasitesi10 kg
Enerji SınıfıA
Sıkma Devri1500 rpm
Sıkma Sesi0 dB
Kullanım TipiSolo
Hoover WDXA 5106 AH-S Çamaşır Makinesi İncelemesi
Hoover WDXA 5106 AH-S çamaşır makinesi, 10 kg yıkama kapasitesi ve 1500 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan Hoover WDXA 5106 AH-S, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
Hoover WDXA 5106 AH-S Avantajları
- A enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
- 1500 rpm yüksek sıkma devri ile daha kuru çamaşırlar
- 10 kg geniş yıkama kapasitesi ile kalabalık aileler için uygun
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1500 Devir |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 540 mm |
PERFORMANS
| Enerji Sınıfı | A |
DİĞER ÖZELLİKLER
| Köpük Tarama | Var |
EMNİYET
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
GÖSTERGELER
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
KURUTMA
| Kurutma | Var |
| Kurutma Kapasitesi | 6 Kg |
PROGRAMLAR
| Zaman Erteleme | Var |