Hotpoint-Ariston AQ114D 697D EU/B
Yıkama Kapasitesi11 kg
Enerji SınıfıA+++
Sıkma Devri1600 rpm
Sıkma Sesi79 dB
Kullanım TipiSolo
Program Sayısı16
Hotpoint-Ariston AQ114D 697D EU/B Çamaşır Makinesi İncelemesi
Hotpoint-Ariston AQ114D 697D EU/B çamaşır makinesi, 11 kg yıkama kapasitesi ve 1600 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan Hotpoint-Ariston AQ114D 697D EU/B, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
Hotpoint-Ariston AQ114D 697D EU/B Avantajları
- A+++ enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
- 1600 rpm yüksek sıkma devri ile daha kuru çamaşırlar
- 11 kg geniş yıkama kapasitesi ile kalabalık aileler için uygun
- 51 dB yıkama sesi ile oldukça sessiz çalışır
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
Dezavantajları
- 79 dB sıkma sesi, gece kullanımında rahatsız edici olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Tambur Hacmi | 71 lt |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1600 Devir |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 645 mm |
| Ağırlık | 75 kg |
PERFORMANS
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 220 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 13407 lt |
| Yıkama Sesi | 51 dB |
| Sıkma Sesi | 79 dB |
DİĞER ÖZELLİKLER
| Ek Özellikler | Antialerjik Program, Buharlı Yıkama, Woolmark Onayı |
EMNİYET
| Çocuk Kilidi | Var |
KURUTMA
| Kurutma | Yok |
PROGRAMLAR
| Program Sayısı | 16 |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Hotpoint-Ariston AQ114D 697D EU/B Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |