Indesit IWD 6105 (EU)
Yıkama Kapasitesi6 kg
Enerji SınıfıA+
Sıkma Devri1000 rpm
Sıkma Sesi77 dB
Kullanım TipiSolo
Program Sayısı16
Indesit IWD 6105 (EU) Çamaşır Makinesi İncelemesi
Indesit IWD 6105 (EU) çamaşır makinesi, 6 kg yıkama kapasitesi ve 1000 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan Indesit IWD 6105 (EU), dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
Indesit IWD 6105 (EU) Avantajları
- A+ enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
Dezavantajları
- 1000 rpm sıkma devri, yoğun kullanım için düşük kalabilir
- 6 kg yıkama kapasitesi büyük aileler için sınırlı olabilir
- 61 dB yıkama sesi, sessiz ortamlar için yüksek olabilir
- 77 dB sıkma sesi, gece kullanımında rahatsız edici olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Tambur Hacmi | 46 lt |
| Yıkama Kapasitesi | 6 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 517 mm |
| Ağırlık | 62 kg |
PERFORMANS
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 186 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 8385 lt |
| Yıkama Sesi | 61 dB |
| Sıkma Sesi | 77 dB |
EMNİYET
| Su Taşma Emniyeti | Var |
KURUTMA
| Kurutma | Yok |
PROGRAMLAR
| Program Sayısı | 16 |
| Zaman Erteleme | Var |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Indesit IWD 6105 (EU) Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |