Miele WMV960 WPS
Yıkama Kapasitesi9 kg
Enerji SınıfıA+++
Sıkma Devri1600 rpm
Sıkma Sesi72 dB
Kullanım TipiSolo
Program Sayısı17
Miele WMV960 WPS Çamaşır Makinesi İncelemesi
Miele WMV960 WPS çamaşır makinesi, 9 kg yıkama kapasitesi ve 1600 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan Miele WMV960 WPS, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
Miele WMV960 WPS Avantajları
- A+++ enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
- 1600 rpm yüksek sıkma devri ile daha kuru çamaşırlar
- 9 kg geniş yıkama kapasitesi ile kalabalık aileler için uygun
- Hızlı yıkama programı ile zamandan tasarruf sağlar
- 46 dB yıkama sesi ile oldukça sessiz çalışır
- 72 dB sıkma sesi ile dengeli ve sessiz performans sunar
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1600 Devir |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Derinlik | 643 mm |
| Ağırlık | 96 kg |
PERFORMANS
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Enerji Tüketimi | 0.80 kWh |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 130 kWh |
| Su Tüketimi | 54 lt |
| Yıllık Su Tüketimi | 11000 lt |
| Yıkama Sesi | 46 dB |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
DİĞER ÖZELLİKLER
| Ek Özellikler | Buharlı Yıkama |
| Motor Türü | ProfiEco Motor |
| Köpük Tarama | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Yük Sensörü | Var |
| Otomatik Yük Miktarı | Var |
| Devir Sayısı Seçme | Var |
| Deterjan Sistemi | Var |
EMNİYET
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Su Kesik Emniyeti | Var |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | Var |
GÖSTERGELER
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
KURUTMA
| Kurutma | Yok |
PROGRAMLAR
| Program Sayısı | 17 |
| Zaman Erteleme | Var |
| Soğuk Yıkama | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 20 dakika |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Miele WMV960 WPS Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |