Profilo CM0801BTR
Yıkama Kapasitesi6 kg
Enerji SınıfıA+
Sıkma Devri800 rpm
Sıkma Sesi72 dB
Kullanım TipiSolo
Profilo CM0801BTR Çamaşır Makinesi İncelemesi
Profilo CM0801BTR çamaşır makinesi, 6 kg yıkama kapasitesi ve 800 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan Profilo CM0801BTR, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
Profilo CM0801BTR Avantajları
- A+ enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
- Hızlı yıkama programı ile zamandan tasarruf sağlar
- 72 dB sıkma sesi ile dengeli ve sessiz performans sunar
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
Dezavantajları
- 800 rpm sıkma devri, yoğun kullanım için düşük kalabilir
- 6 kg yıkama kapasitesi büyük aileler için sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Tambur Hacmi | 53 lt |
| Yıkama Kapasitesi | 6 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 800 Devir |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 847 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 560 mm |
PERFORMANS
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Yıkama Sesi | 58 dB |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
DİĞER ÖZELLİKLER
| Su Girişi | Tek |
| Köpük Tarama | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Yük Sensörü | Yok |
| Otomatik Yük Miktarı | Var |
EMNİYET
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | Var |
GÖSTERGELER
| Kalan Süre Göstergesi | Yok |
| Kurutma Durumu | Var |
KURUTMA
| Kurutma | Yok |
PROGRAMLAR
| Zaman Erteleme | Yok |
| Soğuk Yıkama | Var |
| Ön Yıkama | Var |
| Hızlı Yıkama | Var |