SEG CM 911S
14.999 TL
Yıkama Kapasitesi9 kg
Enerji SınıfıA
Sıkma Devri0 rpm
Sıkma Sesi0 dB
Kullanım TipiSolo
Program Sayısı15
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 15-01-2026 | 14.999 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
SEG CM 911S Çamaşır Makinesi İncelemesi
SEG CM 911S çamaşır makinesi, 9 kg yıkama kapasitesi ve 0 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan SEG CM 911S, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
SEG CM 911S Avantajları
- A enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
- 9 kg geniş yıkama kapasitesi ile kalabalık aileler için uygun
- Hızlı yıkama programı ile zamandan tasarruf sağlar
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 580 mm |
PERFORMANS
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
DİĞER ÖZELLİKLER
| Ek Özellikler | LED Gösterge |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Devir Sayısı Seçme | Var |
EMNİYET
| Çocuk Kilidi | Var |
KURUTMA
| Kurutma | Yok |
PROGRAMLAR
| Program Sayısı | 15 |
| Hızlı Yıkama | Var |