Siemens WD14H440TR
Yıkama Kapasitesi7 kg
Enerji SınıfıA
Sıkma Devri1400 rpm
Sıkma Sesi74 dB
Kullanım TipiSolo
Siemens WD14H440TR Çamaşır Makinesi İncelemesi
Siemens WD14H440TR çamaşır makinesi, 7 kg yıkama kapasitesi ve 1400 rpm maksimum sıkma devri vardır.
Solo kullanım tipine sahip olan Siemens WD14H440TR, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.
Siemens WD14H440TR Avantajları
- A enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
- 1400 rpm yüksek sıkma devri ile daha kuru çamaşırlar
- 48 dB yıkama sesi ile oldukça sessiz çalışır
- Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı
Dezavantajları
- Hızlı yıkama programının olmaması acil kullanımda dezavantaj yaratabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Solo |
| Tambur Hacmi | 56 lt |
| Yıkama Kapasitesi | 7 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 848 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 590 mm |
| Ağırlık | 84 kg |
| Kapak Çapı | 320 mm |
PERFORMANS
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.70 kWh |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 140 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 10200 lt |
| Yıkama Sesi | 48 dB |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
DİĞER ÖZELLİKLER
| Ek Özellikler | Duşlama Sistemi, Nem Sensörü, Program Sonu Uyarısı |
| Kapı Menteşesi Yönü | Sola |
| Köpük Tarama | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var |
| Devir Sayısı Seçme | Var |
EMNİYET
| Su Taşma Emniyeti | Var |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | Var |
GÖSTERGELER
| Kalan Süre Göstergesi | Var |
KURUTMA
| Kurutma | Var |
| Kurutma Kapasitesi | 4 Kg |
PROGRAMLAR
| Zaman Erteleme | Var |
| Soğuk Yıkama | Yok |
| Hızlı Yıkama | Yok |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Siemens WD14H440TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |