Logo camasir-makinesi.karsilastir.io
(0)

Vestel CMI 106321

25.016 TL
Yıkama Kapasitesi10 kg
Enerji SınıfıA
Sıkma Devri1200 rpm
Sıkma Sesi75 dB
Kullanım TipiSolo

Fiyat Değişimi Analizi

Bu çamaşır makinesinin fiyatı 12/12/2025 tarihinde 28.349 TL seviyesindeyken, 30/06/2026 itibarıyla 25.016 TL olmuştur.

Bu süreçte fiyat yaklaşık %11.8 düşüş göstermiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.

Tarih Fiyat
16-03-2026 26.899 TL
20-04-2026 26.092 TL
23-05-2026 25.549 TL
18-06-2026 25.011 TL
30-06-2026 25.016 TL

Vestel CMI 106321 Satıcı Fiyatları

Vestel CMI 106321 1200 Devir 10 KG Çamaşır Makinesi En Ucuz Satıcı: ozbataray-vestel-yob
25.016 TL Ücretsiz Kargo 41 dk önce
Vestel CMI 106321 1200 Devir 10 KG Çamaşır Makinesi Satıcı: Uçan-Vestel-YOB
27.191 TL Ücretsiz Kargo 41 dk önce
İlk Fiyat 28.349 TL
Güncel Fiyat 25.016 TL
Fiyat Değişimi %11.8 düşüş
Son Güncelleme 30/06/2026

Fiyat Geçmişi

Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.

Vestel CMI 106321 Çamaşır Makinesi İncelemesi

Vestel CMI 106321 çamaşır makinesi, 10 kg yıkama kapasitesi ve 1200 rpm maksimum sıkma devri vardır.

Solo kullanım tipine sahip olan Vestel CMI 106321, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.

Vestel CMI 106321 Avantajları

  • A enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
  • 10 kg geniş yıkama kapasitesi ile kalabalık aileler için uygun
  • Hızlı yıkama programı ile zamandan tasarruf sağlar
  • Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım TipiSolo
Güç2200 W
Tambur Hacmi62 lt
Yıkama Kapasitesi10 kg
Maksimum Sıkma Devri1200 Devir

TASARIM

RenkBeyaz
Yükseklik845 mm
Genişlik597 mm
Derinlik582 mm

PERFORMANS

Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama)51 kWh
Enerji Sınıfı (A-G)A
Su Tüketimi52 lt
Sıkma Sesi75 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

Ek ÖzelliklerBumerang Gövde, Ekstra Sessiz, Sıcaklık Ayarı, Yarım Yük
Motor Garantisi10 Yıl
Motor TürüInverter Motor
Kırışıklık ÖnlemeVar
Devir Sayısı SeçmeVar

EMNİYET

Çocuk KilidiVar

KURUTMA

KurutmaYok

PROGRAMLAR

Zaman ErtelemeVar
Ön YıkamaVar
Hızlı YıkamaVar
Hızlı Yıkama Süresi15 dakika

DOKÜMAN

Enerji EtiketiVestel CMI 106321 Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi
Kullanım KılavuzuVestel CMI 106321 Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu

Vestel CMI 106321 İle En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

Vestel Marka Diğer Çamaşır Makineleri