0 ürün

Haier HW100-B14959NU1

22.000 TL
Yıkama Kapasitesi10 kg
Enerji SınıfıA
Sıkma Devri1400 rpm
Sıkma Sesi70 dB
Kullanım TipiSolo

Fiyat Değişimi Analizi

Bu çamaşır makinesinin fiyatı 12/12/2025 tarihinde 20.538 TL seviyesindeyken, 25/07/2026 itibarıyla 22.000 TL olmuştur.

Bu süreçte fiyat yaklaşık %7.1 artış göstermiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.

Tarih Fiyat
24-03-2026 21.399 TL
23-05-2026 23.599 TL
18-06-2026 23.195 TL
06-07-2026 23.090 TL
25-07-2026 22.000 TL

Haier HW100-B14959NU1 Satıcı Fiyatları

HAIER HW100-B14959N1TR A Enerji Sınıfı 10 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz En Ucuz Satıcı: VEYİSOĞLU
22.000 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
HAIER HW100-B14959N1TR A Enerji Sınıfı 10 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Satıcı: Teknomix
23.395 TL Ücretsiz Kargo 35 dk önce
HAIER HW100-B14959N1TR A Enerji Sınıfı 10 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Satıcı: tekno11
25.479 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Haier HW100-B14959N1TR A Enerji Sınıfı 10 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Satıcı: TESTAŞ
25.999 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Haier HW100-B14959N1TR 10 kg Wi-Fi Bağlantılı 1400 Devir Çamaşır Makinesi - Beyaz Satıcı: Teknomix
26.008 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Haier HW100-B14959N1TR 10 kg Wi-Fi Bağlantılı 1400 Devir Çamaşır Makinesi - Beyaz Satıcı: Veyisoğlu
26.099 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 20.538 TL
Güncel Fiyat 22.000 TL
Fiyat Değişimi %7.1 artış
Son Güncelleme 25/07/2026

Fiyat Geçmişi

Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.

Haier HW100-B14959NU1 Çamaşır Makinesi İncelemesi

Haier HW100-B14959NU1 çamaşır makinesi, 10 kg yıkama kapasitesi ve 1400 rpm maksimum sıkma devri vardır.

Solo kullanım tipine sahip olan Haier HW100-B14959NU1, dengeli bir çamaşır makinesi alternatifidir.

Haier HW100-B14959NU1 Avantajları

  • A enerji sınıfı ile yüksek enerji verimliliği
  • 1400 rpm yüksek sıkma devri ile daha kuru çamaşırlar
  • 10 kg geniş yıkama kapasitesi ile kalabalık aileler için uygun
  • 70 dB sıkma sesi ile dengeli ve sessiz performans sunar
  • Günlük kullanım için dengeli performans ve kullanım kolaylığı

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi Solo
Tambur Hacmi 63 lt
Yıkama Kapasitesi 10 kg
Maksimum Sıkma Devri 1400 Devir

TASARIM

Renk Beyaz
Yükseklik 850 mm
Genişlik 600 mm
Derinlik 580 mm
Ağırlık 68 kg

PERFORMANS

Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 51 kWh
Enerji Sınıfı (A-G) A
Su Tüketimi 51 lt
Sıkma Sesi 70 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

Ek Özellikler Buharlı Temizleme, Dokunmatik Ekran, İç Aydınlatma
Motor Türü Direct Motion
Wi-Fi Desteği Var

KURUTMA

Kurutma Yok

PROGRAMLAR

Zaman Erteleme Var

DOKÜMAN

Enerji Etiketi Haier HW100-B14959NU1 Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi
Kullanım Kılavuzu Haier HW100-B14959NU1 Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu

Haier HW100-B14959NU1 İle En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

Haier Marka Diğer Çamaşır Makineleri

Haier HW100-B14959NU1 Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Haier HW100-B14959NU1 kaç kg yıkama kapasitesine sahip?

Haier HW100-B14959NU1 10 kg yıkama kapasitesine sahiptir.

Haier HW100-B14959NU1 hangi enerji sınıfında?

Haier HW100-B14959NU1 A enerji sınıfındadır.

Haier HW100-B14959NU1 maksimum sıkma devri kaç?

Haier HW100-B14959NU1 maksimum 1400 rpm sıkma devrine sahiptir.

Haier HW100-B14959NU1 sıkma sırasında kaç dB ses çıkarıyor?

Haier HW100-B14959NU1 için kayıtlı sıkma sesi 70 dB seviyesindedir.

Haier HW100-B14959NU1 fiyatı ne kadar?

Haier HW100-B14959NU1 için kayıtlı güncel fiyat yaklaşık 22.000 TL seviyesindedir. Mağaza fiyatları zaman içinde değişebilir.