Altus AL CM 81050R
Öne çıkanlar
- Daha uygun fiyat
- Çocuk kilidi var
- Hızlı yıkama var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Sıkma sesi bilgisi bulunmuyor
| Ürün |
Altus AL CM 81050R
|
Miele WTR 860 WPM
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
18.295 TL
Idefix Altus AL CM 81050R Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
En uygun fiyat
266.990 TL
Beymen Miele WTR 860 WPM Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 18.295 TL | 266.990 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 8 | 8 |
| Enerji Sınıfı | A | Belirtilmemiş |
| Maks. Sıkma Devri | 1000 | 1600 |
| Sıkma Sesi (dB) | - | - |
| Program Sayısı | 15 | 23 |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Var | Belirtilmemiş |
| Zaman Erteleme | Belirtilmemiş | Var |
| Genişlik (mm) | 600 | 596 |
| Yükseklik (mm) | 845 | 850 |
| Derinlik (mm) | 546 | 637 |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir | 1600 Devir |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm | 596 mm |
| Derinlik | 546 mm | 637 mm |
| Ağırlık | 64 kg | 98 kg |
| PERFORMANS | ||
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | - |
| Yıkama+Kurutma Enerji Tüketimi | - | 5.47 kWh |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Su Girişi | Tek | - |
| Ek Özellikler | - | İç Aydınlatma |
| Motor Türü | - | ProfiEco Motor |
| Köpük Tarama | - | Var |
| Kırışıklık Önleme | - | Var |
| Deterjan Sistemi | - | Var |
| EMNİYET | ||
| Su Kesik Emniyeti | Var | - |
| Çocuk Kilidi | Var | - |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var | - |
| GÖSTERGELER | ||
| Kalan Süre Göstergesi | Var | Var |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Var |
| Kurutma Kapasitesi | - | 5 Kg |
| PROGRAMLAR | ||
| Program Sayısı | 15 | 23 |
| Hızlı Yıkama | Var | - |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika | - |
| Zaman Erteleme | - | Var |
| Ön Yıkama | - | Var |
Altus AL CM 81050R, hesaplanan genel değerlendirmede 62/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Altus AL CM 81050R avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Altus AL CM 81050R avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Miele WTR 860 WPM avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Altus AL CM 81050R avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Altus AL CM 81050R avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Altus AL CM 81050R kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Altus AL CM 81050R 8 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Miele WTR 860 WPM 1600 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.