Arçelik 10120 IMP
Öne çıkanlar
- Daha fazla program sayısı
- Daha sessiz sıkma
- Daha uygun fiyat
Dikkat edilmesi gerekenler
- Sıkma sesi bilgisi bulunmuyor
| Ürün |
Arçelik 10120 IMP
|
Bosch WAL24PH0TR
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
33.324 TL
PTT AVM Arçelik 10120 IMP Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
En uygun fiyat
46.730 TL
Hepsiburada Bosch WAL24PH0TR Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 33.323 TL | 46.730 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 10 | 10 |
| Enerji Sınıfı | A | A |
| Maks. Sıkma Devri | 1200 | 1200 |
| Sıkma Sesi (dB) | - | 72 |
| Program Sayısı | 5 | - |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Genişlik (mm) | 600 | 598 |
| Yükseklik (mm) | 850 | 848 |
| Derinlik (mm) | 590 | 590 |
| Renk | Siyah | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir | 1200 Devir |
| Tambur Hacmi | - | 70 lt |
| TASARIM | ||
| Renk | Siyah | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm | 848 mm |
| Genişlik | 600 mm | 598 mm |
| Derinlik | 590 mm | 590 mm |
| Ağırlık | 76 kg | 75.6 kg |
| Kapak Çapı | - | 320 mm |
| PERFORMANS | ||
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | A |
| Su Tüketimi | 47 lt | 50 lt |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | - | 51 kWh |
| Sıkma Sesi | - | 72 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Durdur/Ekle Düğmesi, Otomatik Dozajlama Sistemi | Enerji Tüketim Göstergesi, LED Gösterge, Sıcaklık Ayarı |
| Su Girişi | Tek | - |
| Wi-Fi Desteği | Var | - |
| Dinamik Rezistans | Var | - |
| Deterjan Sistemi | Var | - |
| Motor Garantisi | - | 10 Yıl |
| Motor Türü | - | EcoSilence Drive |
| Köpük Tarama | - | Var |
| Kırışıklık Önleme | - | Var |
| Yük Sensörü | - | Var |
| Devir Sayısı Seçme | - | Var |
| EMNİYET | ||
| Su Taşma Emniyeti | Var | - |
| Su Kesik Emniyeti | Var | - |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var | - |
| Elektronik Su Kontrolü | Var | - |
| GÖSTERGELER | ||
| Kalan Süre Göstergesi | Var | Var |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Program Sayısı | 5 | - |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Soğuk Yıkama | - | Var |
| Ön Yıkama | - | Var |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | - | Bosch WAL24PH0TR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | - | Bosch WAL24PH0TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
Bosch WAL24PH0TR, hesaplanan genel değerlendirmede 72/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Bosch WAL24PH0TR avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Arçelik 10120 IMP avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Arçelik 10120 IMP avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Bosch WAL24PH0TR avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Arçelik 10120 IMP avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Bosch WAL24PH0TR kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Arçelik 10120 IMP 10 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Bosch WAL24PH0TR 72 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Arçelik 10120 IMP 1200 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.