Arçelik 10123 PM
Öne çıkanlar
- Daha fazla program sayısı
- Daha uygun fiyat
- Hızlı yıkama var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
| Ürün |
Arçelik 10123 PM
|
Siemens WG52A20XTR
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
49.999 TL
Trendyol Arçelik 10123 PM Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
En uygun fiyat
52.515 TL
Hepsiburada Siemens WG52A20XTR Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 49.999 TL | 52.515 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 10 | 10 |
| Enerji Sınıfı | A | A |
| Maks. Sıkma Devri | 1200 | 1200 |
| Sıkma Sesi (dB) | 72 | 72 |
| Program Sayısı | 15 | - |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Genişlik (mm) | 600 | 598 |
| Yükseklik (mm) | 850 | 845 |
| Derinlik (mm) | 580 | 588 |
| Renk | Beyaz | Gri |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir | 1200 Devir |
| Tambur Hacmi | - | 70 lt |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Gri |
| Yükseklik | 850 mm | 845 mm |
| Genişlik | 600 mm | 598 mm |
| Derinlik | 580 mm | 588 mm |
| Ağırlık | 72 kg | 74.5 kg |
| PERFORMANS | ||
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 51 kWh | 51 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | A |
| Su Tüketimi | 51 lt | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 72 dB | 72 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Durdur/Ekle Düğmesi | Program Sonu Uyarısı, Dokunmatik Tuşlar, Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi, LED Gösterge, Sıcaklık Ayarı |
| Su Girişi | Tek | - |
| Dinamik Rezistans | Var | - |
| Deterjan Sistemi | Var | - |
| Motor Garantisi | - | 10 Yıl |
| Motor Türü | - | iQDrive Motor |
| Köpük Tarama | - | Var |
| Kırışıklık Önleme | - | Var |
| Yük Sensörü | - | Var |
| Otomatik Yük Miktarı | - | Var |
| Devir Sayısı Seçme | - | Var |
| EMNİYET | ||
| Su Taşma Emniyeti | Var | Var |
| Su Kesik Emniyeti | Var | - |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | Var | - |
| GÖSTERGELER | ||
| Kalan Süre Göstergesi | Var | Var |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Program Sayısı | 15 | - |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Hızlı Yıkama | Var | - |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika | - |
| Soğuk Yıkama | - | Var |
| Ön Yıkama | - | Var |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | Arçelik 10123 PM Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi | Siemens WG52A20XTR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | - | Siemens WG52A20XTR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
Siemens WG52A20XTR, hesaplanan genel değerlendirmede 72/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Siemens WG52A20XTR avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Arçelik 10123 PM avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Arçelik 10123 PM avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Siemens WG52A20XTR avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Arçelik 10123 PM avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Siemens WG52A20XTR kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Arçelik 10123 PM 10 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Arçelik 10123 PM 72 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Arçelik 10123 PM 1200 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.