Beko CM 10142 B
Öne çıkanlar
- Daha fazla program sayısı
- Daha sessiz sıkma
- Daha uygun fiyat
Dikkat edilmesi gerekenler
- Sıkma sesi bilgisi bulunmuyor
| Ürün |
Beko CM 10142 B
|
Siemens WG54B2A0TR
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
59.399 TL
Hepsiburada Beko CM 10142 B Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
En uygun fiyat
68.820 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 59.399 TL | 68.820 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 10 | 10 |
| Enerji Sınıfı | A | A |
| Maks. Sıkma Devri | 1400 | 1400 |
| Sıkma Sesi (dB) | - | 71 |
| Program Sayısı | 14 | - |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Genişlik (mm) | 600 | 598 |
| Yükseklik (mm) | 840 | 845 |
| Derinlik (mm) | 580 | 590 |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir | 1400 Devir |
| Tambur Hacmi | - | 70 lt |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 840 mm | 845 mm |
| Genişlik | 600 mm | 598 mm |
| Derinlik | 580 mm | 590 mm |
| Ağırlık | 78 kg | 82.6 kg |
| PERFORMANS | ||
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 46 kWh | 41 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | A |
| Su Tüketimi | 39 lt | 49 lt |
| Sıkma Sesi | - | 71 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Suda Bekletme, İç Aydınlatma, Takip Göstergesi | Durulama Sensörü, Ek Durulama Fonksiyonu, Ekstra Sessiz, İç Aydınlatma, LED Gösterge |
| Motor Türü | Inverter Motor | - |
| Su Girişi | Tek | - |
| Wi-Fi Desteği | Var | Var |
| Dinamik Rezistans | Var | - |
| Deterjan Sistemi | Var | Var |
| Kapı Menteşesi Yönü | - | Sola |
| Köpük Tarama | - | Var |
| Yük Sensörü | - | Var |
| Devir Sayısı Seçme | - | Var |
| EMNİYET | ||
| Su Taşma Emniyeti | Var | Var |
| Su Kesik Emniyeti | Var | - |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var | - |
| Elektronik Su Kontrolü | Var | - |
| GÖSTERGELER | ||
| Kalan Süre Göstergesi | Var | Var |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Program Sayısı | 14 | - |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Ön Yıkama | Var | Var |
| Soğuk Yıkama | - | Var |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | - | Siemens WG54B2A0TR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | - | Siemens WG54B2A0TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
Siemens WG54B2A0TR, hesaplanan genel değerlendirmede 72/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Siemens WG54B2A0TR avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Beko CM 10142 B avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Beko CM 10142 B avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Siemens WG54B2A0TR avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Beko CM 10142 B avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Siemens WG54B2A0TR kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Beko CM 10142 B 10 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Siemens WG54B2A0TR 71 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Beko CM 10142 B 1400 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.