Bosch WGA242Z0TR
Öne çıkanlar
- Daha fazla program sayısı
- Daha geniş tambur hacmi
- Daha uygun fiyat
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
| Ürün |
Bosch WGA242Z0TR
|
Siemens WM14UP91TR
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
30.616 TL
PTT AVM Bosch WGA242Z0TR Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
En uygun fiyat
39.525 TL
PTT AVM Siemens WM14UP91TR Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 30.615 TL | 39.525 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 9 | 9 |
| Enerji Sınıfı | A | A |
| Maks. Sıkma Devri | 1200 | 1400 |
| Sıkma Sesi (dB) | 71 | 71 |
| Program Sayısı | 16 | - |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Genişlik (mm) | 598 | 598 |
| Yükseklik (mm) | 845 | 848 |
| Derinlik (mm) | 588 | 590 |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Tambur Hacmi | 65 lt | 63 lt |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir | 1400 Devir |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm | 848 mm |
| Genişlik | 598 mm | 598 mm |
| Derinlik | 588 mm | 590 mm |
| Ağırlık | 71.8 kg | 71.5 kg |
| PERFORMANS | ||
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 49 kWh | 46 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | A |
| Su Tüketimi | 50 lt | 48 lt |
| Sıkma Sesi | 71 dB | 71 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Ekstra Sessiz, LED Gösterge | Otomatik Kirlilik Belirleme, Suda Bekletme, Dokunmatik Ekran, Enerji Tüketim Göstergesi, Otomatik Dozajlama Sistemi, Sıcaklık Ayarı, Son Hafıza |
| Motor Türü | EcoSilence Drive | iQDrive Motor |
| Kapı Menteşesi Yönü | Sola | - |
| Köpük Tarama | Var | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var | Var |
| Yük Sensörü | Var | Var |
| Devir Sayısı Seçme | Var | Var |
| Motor Garantisi | - | 10 Yıl |
| Su Girişi | - | Tek |
| EMNİYET | ||
| Su Taşma Emniyeti | Var | Var |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var | - |
| GÖSTERGELER | ||
| Kalan Süre Göstergesi | Var | Var |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Program Sayısı | 16 | - |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Soğuk Yıkama | Var | - |
| Ön Yıkama | Yok | Var |
| Hızlı Yıkama | Var | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika | 15 dakika |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | Bosch WGA242Z0TR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi | - |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch WGA242Z0TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu | - |
Bosch WGA242Z0TR, hesaplanan genel değerlendirmede 78/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Bosch WGA242Z0TR avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Bosch WGA242Z0TR avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Bosch WGA242Z0TR avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Bosch WGA242Z0TR avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Bosch WGA242Z0TR avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Bosch WGA242Z0TR kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Bosch WGA242Z0TR 9 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Bosch WGA242Z0TR 71 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Siemens WM14UP91TR 1400 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.