Electrolux EW6F2412T
Öne çıkanlar
- Daha geniş tambur hacmi
- Daha uygun fiyat
- Çocuk kilidi var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
| Ürün |
Electrolux EW6F2412T
|
Arçelik 10140 PMF
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
44.499 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
En uygun fiyat
44.925 TL
PTT AVM Arçelik 10140 PMF Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 44.499 TL | 44.925 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 10 | 10 |
| Enerji Sınıfı | A | A |
| Maks. Sıkma Devri | 1400 | 1400 |
| Sıkma Sesi (dB) | 76 | 75 |
| Program Sayısı | 14 | 14 |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Var | Belirtilmemiş |
| Zaman Erteleme | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Genişlik (mm) | 597 | 600 |
| Yükseklik (mm) | 847 | 840 |
| Derinlik (mm) | 636 | 580 |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Tambur Hacmi | 68 lt | - |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir | 1400 Devir |
| Güç | - | 2350 W |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 847 mm | 840 mm |
| Genişlik | 597 mm | 600 mm |
| Derinlik | 636 mm | 580 mm |
| Ağırlık | 74.5 kg | - |
| PERFORMANS | ||
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 51 kWh | 46 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | A |
| Su Tüketimi | 52 lt | 39 lt |
| Sıkma Sesi | 76 dB | 75 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Buharlı Yıkama, Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi | Durdur/Ekle Düğmesi |
| Motor Garantisi | 10 Yıl | - |
| Motor Türü | Inverter Motor | Inverter Motor |
| Köpük Tarama | Var | - |
| Yük Sensörü | Var | - |
| Otomatik Yük Miktarı | Var | - |
| Su Girişi | - | Tek |
| EMNİYET | ||
| Su Taşma Emniyeti | Var | - |
| Çocuk Kilidi | Var | - |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Program Sayısı | 14 | 14 |
| Hızlı Yıkama | Var | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 20 dakika | 14 dakika |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | Electrolux EW6F2412T Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi | Arçelik 10140 PMF Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | - | Arçelik 10140 PMF Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
Electrolux EW6F2412T, hesaplanan genel değerlendirmede 68/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Electrolux EW6F2412T avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Electrolux EW6F2412T avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Electrolux EW6F2412T avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Electrolux EW6F2412T avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Arçelik 10140 PMF avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Electrolux EW6F2412T kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Electrolux EW6F2412T 10 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Arçelik 10140 PMF 75 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Electrolux EW6F2412T 1400 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.