Haier HW100-BP14929A
Öne çıkanlar
- Daha fazla program sayısı
- Daha geniş tambur hacmi
- Daha sessiz sıkma
- Daha uygun fiyat
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
| Ürün |
Haier HW100-BP14929A
|
Siemens WG54A200TR
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
18.769 TL
Idefix Haier HW100-BP14929A Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
En uygun fiyat
59.374 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 18.769 TL | 59.374 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 10 | 10 |
| Enerji Sınıfı | A | A |
| Maks. Sıkma Devri | 1400 | 1400 |
| Sıkma Sesi (dB) | 72 | 74 |
| Program Sayısı | 15 | - |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Belirtilmemiş | Var |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Genişlik (mm) | 600 | 598 |
| Yükseklik (mm) | 850 | 845 |
| Derinlik (mm) | 570 | 588 |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Tambur Hacmi | 63 lt | - |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir | 1400 Devir |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm | 845 mm |
| Genişlik | 600 mm | 598 mm |
| Derinlik | 570 mm | 588 mm |
| Ağırlık | 64 kg | 70.8 kg |
| PERFORMANS | ||
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 41 kWh | 51 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | A |
| Su Tüketimi | 48 lt | 50 lt |
| Sıkma Sesi | 72 dB | 74 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Buharlı Temizleme, Dokunmatik Ekran | Program Sonu Uyarısı, AquaSpar, Dokunmatik Tuşlar, Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi, LED Gösterge, Sıcaklık Ayarı, Süresiz Miktar Otomatiği |
| Motor Türü | Inverter Motor | iQDrive Motor |
| Motor Garantisi | - | 10 Yıl |
| Su Girişi | - | Tek |
| Köpük Tarama | - | Var |
| Kırışıklık Önleme | - | Var |
| Yük Sensörü | - | Var |
| Devir Sayısı Seçme | - | Var |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Program Sayısı | 15 | - |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Ön Yıkama | - | Var |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | Haier HW100-BP14929A Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi | Siemens WG54A200TR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | - | Siemens WG54A200TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
| EMNİYET | ||
| Su Taşma Emniyeti | - | Var |
| Çocuk Kilidi | - | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | - | Var |
| GÖSTERGELER | ||
| Kalan Süre Göstergesi | - | Var |
Haier HW100-BP14929A, hesaplanan genel değerlendirmede 67/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Haier HW100-BP14929A avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Haier HW100-BP14929A avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Haier HW100-BP14929A avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Siemens WG54A200TR avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Haier HW100-BP14929A avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Haier HW100-BP14929A kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Haier HW100-BP14929A 10 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Haier HW100-BP14929A 72 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Haier HW100-BP14929A 1400 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.