Haier HW120-B14979EUGS
Öne çıkanlar
- Dengeli teknik özellik profili
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
Bu üründe belirgin avantaj bulunamadı.
| Ürün |
Haier HW120-B14979EUGS
|
Haier HW120-B14979U1
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
34.543 TL
Idefix Haier HW120-B14979EUGS Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
En uygun fiyat
33.300 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 34.542 TL | 33.300 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 12 | 12 |
| Enerji Sınıfı | A | A |
| Maks. Sıkma Devri | 1400 | 1400 |
| Sıkma Sesi (dB) | 70 | 69 |
| Program Sayısı | - | 14 |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Zaman Erteleme | Belirtilmemiş | Var |
| Genişlik (mm) | 600 | 600 |
| Yükseklik (mm) | 850 | 850 |
| Derinlik (mm) | 600 | 690 |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 12 kg | 12 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir | 1400 Devir |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm | 690 mm |
| Ağırlık | 85 kg | 80 kg |
| PERFORMANS | ||
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 44 kWh | 54 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | A |
| Su Tüketimi | 48 lt | 56 lt |
| Sıkma Sesi | 70 dB | 69 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Antialerjik Program, İç Aydınlatma | Buharlı Yıkama |
| Wi-Fi Desteği | Var | Var |
| Motor Türü | - | Direct Motion |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Program Sayısı | - | 14 |
| Zaman Erteleme | - | Var |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | - | Haier HW120-B14979U1 Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
Haier HW120-B14979U1, hesaplanan genel değerlendirmede 63/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Haier HW120-B14979EUGS avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Haier HW120-B14979EUGS avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Haier HW120-B14979U1 avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Haier HW120-B14979U1 avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Haier HW120-B14979U1 avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Haier HW120-B14979U1 kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Haier HW120-B14979EUGS 12 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Haier HW120-B14979U1 69 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Haier HW120-B14979EUGS 1400 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.