Haier HWD100-BD14397U1
Öne çıkanlar
- Daha uygun fiyat
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
Bu üründe belirgin avantaj bulunamadı.
| Ürün |
Haier HWD100-BD14397U1
|
Haier HWD100-BD14397US
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
46.499 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
En uygun fiyat
46.630 TL
Trendyol Haier HWD100-BD14397US Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 46.499 TL | 46.630 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 10 | 10 |
| Enerji Sınıfı | D | D |
| Maks. Sıkma Devri | 1400 | 1400 |
| Sıkma Sesi (dB) | 68 | 68 |
| Program Sayısı | 14 | 14 |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Genişlik (mm) | 595 | 600 |
| Yükseklik (mm) | 850 | 850 |
| Derinlik (mm) | 611 | 610 |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir | 1400 Devir |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm | 850 mm |
| Genişlik | 595 mm | 600 mm |
| Derinlik | 611 mm | 610 mm |
| Ağırlık | 79 kg | 79 kg |
| PERFORMANS | ||
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 41 kWh | 41 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D | D |
| Su Tüketimi | 48 lt | 48 lt |
| Yıkama+Kurutma Su Tüketimi | 85 lt | 85 lt |
| Sıkma Sesi | 68 dB | 68 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Antialerjik Program, Buharlı Yıkama, Dokunmatik Ekran, Otomatik Dozajlama Sistemi | Dokunmatik Ekran, Otomatik Dozajlama Sistemi |
| Motor Türü | Direct Motion | - |
| Wi-Fi Desteği | Var | Var |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Var | Var |
| Kurutma Kapasitesi | 6 Kg | 6 Kg |
| PROGRAMLAR | ||
| Program Sayısı | 14 | 14 |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | - | Haier HWD100-BD14397US Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
Haier HWD100-BD14397U1, hesaplanan genel değerlendirmede 57/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Haier HWD100-BD14397U1 avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Haier HWD100-BD14397U1 avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Haier HWD100-BD14397U1 avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Haier HWD100-BD14397U1 avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Haier HWD100-BD14397U1 avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Haier HWD100-BD14397U1 kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Haier HWD100-BD14397U1 10 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Haier HWD100-BD14397U1 68 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Haier HWD100-BD14397U1 1400 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.